Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଣ୍ଡଳିରୁ ଭାସି ଯାଇଛି ହାତୀ, ଠାବ ହୋଇପାରିନି ଅବସ୍ଥିତି
  • ||
  • ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି, ଗୁରୁତରଙ୍କ ଆସୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଶୋଭାଯାତ୍ରା
  • ||
  • ଉଦଳା : ନିଜେ ବିଷ ପିଇ ଦୁଇ ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କୁ ପିଆଇଦେଲା, ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ଚାଲିଗଲା ମା’ର ଜୀବନ
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀରେ ବୋଟ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସମ୍ବାଦଦାତା ଅରିନ୍ଦମ୍ ଦାସଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ, ଗଜ ଉଦ୍ଧାର ଖବର ଆଣିବାକୁ ଓଡ୍ରାଫ୍ ଟିମ୍ ସହ ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରେ ଫସିଥିବା ହାତୀକୁ ଉଦ୍ଧାର ବେଳେ ଓଲଟିଲା ଓଡ୍ରାଫ୍ ବୋଟ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର କୋର୍ଟ ପରିସର ୩ଦିନ ସିଲ୍, ଜୁଡିସିଆଲ୍ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଆଇନଜୀବୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତା ଫଡନାଭୀସଙ୍କ ଶରଣରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ‘ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କର’
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||

ଲିଫ୍ଟ ମାଗିଥିଲେ ୬୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା : ଚା’ ବଗିଚାକୁ ନେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ହାତ ଭାଙ୍ଗିଦେଲା ନୃଶଂସ ଯୁବକ

14/02/2019 at 5:19 PM

ବିଶ୍ୱନାଥ ୧୪/୨ : ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲିଫ୍ଟ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା | ଆସାମର ବିଶ୍ୱନାଥ ଜିଲ୍ଲାରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧା ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲିଫ୍ଟ ମାଗିଥିଲେ | ମହିଳାଙ୍କ ବୟସ ୬୦ ବର୍ଷ | ଯୁବକ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଲିଫ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ ସତ କିନ୍ତୁ ମନରେ ତାଙ୍କର ପାପ ଥିଲା | ଯୁବକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏକ ଚା’ ବଗିଚାକୁ ନେଇ ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ |


ମହିଳାଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ମହୁଲିଗଡ଼ ଚା’ ବଗିଚାରୁ ନିଜର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବିଶ୍ୱନାଥ ଜିଲ୍ଲା ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଯାଉଥିଲେ | ମହିଳା ଚାଲି ଚାଲି ଯାଉଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବୟସ ହୋଇଯାଇଥିବା ହେତୁ ସେ ଭଲ ଭାବେ ଚାଲି ପାରୁନଥିଲେ | ଠିକ ସେତେବେଳେ ସେହି ରାସ୍ତା ଦେଇ ଜଣେ ଯୁବକ ଗାଡିରେ ଯାଉଥିଲେ | ମହିଳା ତାଙ୍କୁ ଲିଫ୍ଟ ମାଗିଥିଲେ | ଯୁବକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଲିଫ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଛାଡିବା ବଦଳରେ ଚା’ ବଗିଚାକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ | ବଗିଚାକୁ ନେଇଯାଇ ଯୁବକ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା | ଏଥିରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତର ମନ ଶାନ୍ତି ହେଲାନାହିଁ ଯେ, ମହିଳା ଧରିଥିବା ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଲୁଟି ନେଇଥିଲା | ତଥାପି ଅଭିଯୁକ୍ତର ମନ ଶାନ୍ତି ହେଲାନାହିଁ ଯେ, ନୃଶଂସ ଭଳି ମହିଳାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା | ବଗିଚା ଭିତରେ ମହିଳା କଷ୍ଟରେ ଚିତ୍କାର କରିଥିଲେ | ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା |


ବଡ କଷ୍ଟରେ ମହିଳା ଜଣକ ଚା’ ବଗିଚାରୁ ବାହାରି ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲା | ଏସପି ରାକେଶ ରୋଶନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି | ମହିଳା ଅସୁସ୍ଥ ଥିବା ଜାଣି ମଧ୍ୟ ନୃଶଂସ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା | ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏସପି | ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଅଲଗା ଅଲଗା ଟିମ ଗଠନ କରାଯାଇଛି | ଶୀଘ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଧରା ପଡିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏସପି | ଏହାସହ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏସପି ରାକେଶ ରୋଶନ |

   Related Posts