Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଏକତା କପୁର ଖୋଲିଲେ ତାଙ୍କ ମୁଦି ପିନ୍ଧିବାର ରାଜ, ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଳି ରେ ପିନ୍ଧନ୍ତି ଏତିକି ମୁଦି

22/09/2019 at 3:45 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୨|୯: ଟିଭି ଜଗତରେ ଏକତା କପୁର ନିଜ ସିରିଏଲ ଓ ସୋ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି।  ଅନେକ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କାମ ପସନ୍ଦ  କରିଥାଆନ୍ତି। ମାତ୍ର ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଏକତା କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ। ଗତ ୨୫ ବର୍ଷରୁ ସେ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଲଗାତାର ଗୋଟେ ଜିନିଷ ଦେଇଆସିଛନ୍ତି, ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ, ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ଓ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ।

ଏକତା ନିଜ ସିରିଏଲ ସହ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ନିକଟରେ ଟିଭି କୁଇନ୍‌ ଇଭେଣ୍ଟରେ ସେ ନିଜ ଜୀବନର ଗୁମର ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଏକତାଙ୍କୁ ପଚାରାଯାଇଥିଲା ଯେ, ସେ ନିଜ ହାତରେ କେତଟି ମୁଦି ପିନ୍ଧନ୍ତି। ଏନେଇ ଏକତା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ପ୍ରତି ଆଙ୍ଗୁଳିରେ ଦୁଇ-୩ଟି ମୁଦି ପିନ୍ଧନ୍ତି। ଏବେ ସେ ୧୪ଟି ମୁଦି ପିନ୍ଧଛନ୍ତି। କିଏ କଣ କହିବ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ଫରକ ପଡେ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ନେଇ ବଲିଉଡ ଯାଏଁ ସେ ସବୁଥିରେ ଧମାଲ କରିଛନ୍ତି। ଏକତା ପ୍ରତିଦିନ ମନ୍ଦିର ମଧ୍ୟ ଯାଆନ୍ତି। ନିଜ ଫିଲ୍ମ ଶୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏକତା ସବୁବେଳେ ମୁମ୍ବାଇର ସିଦ୍ଧିବିନାୟକ ମନ୍ଦିର ଯାଇ ଦର୍ଶନ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା ହେଉଛି ୩,୬,୯। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ଏକତା ମାଆ ହୋଇଛନ୍ତି।

 ଫେବୃଆରୀ ମାସ ୧୧ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କୁ ପୁଅଙ୍କ ନାମକରଣ ହୋଇଥିଲା ।  ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ଏକତାଙ୍କ ପାର୍ଟିରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଏକତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି। ଏବେ ସେ ଲଗାତାର ଭାବେ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜ ପୁଅର ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts