Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ରାତି ଅଧରେ ଭୂତ ଦେଖି ଡରିଲେ ଏକତା କପୁର, କହିଲେ-‘ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭୟାନକ’

31/05/2021 at 4:31 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୧/୦୫: ଟିଭି ସିରିଏଲ ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଏକତା କପୁର ତାଙ୍କ ହରର ଫିଲ୍ମ ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକତା କପୁର ଏକ ଭୂତର ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ଏକତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଏକ ଅଜବ ପ୍ରାଣୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଝାଡଖଣ୍ଡର ହଜାରିବାଗର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।

ଏକତା କପୁର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । ନିକଟରେ ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଅଜବ ପ୍ରାଣୀ ରାସ୍ତାରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ଚାଲୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛି । ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ଏଲିଏନ୍ ଏବଂ ଭୂତ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଏକତା ମଧ୍ୟ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଏକତା ଭିଡିଓ ସହିତ ଥିବା କ୍ୟାପସନ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଯେଉଁମାନେ ଏକାକୀ ଶୋଇଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭୟାନକ’।

ଏକତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ କିଛି ଲୋକ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଭୟଭୀତ ହୋଇଛନ୍ତି, ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଏହାକୁ କ୍ୟାମେରାର ସ୍ପେସାଲ୍ ଇଫେକ୍ଟ ଏବଂ ଭିଡିଓ ନିର୍ମାତାଙ୍କ କାମ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି।

   Related Posts