Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ଅଷ୍ଟମଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରର କାରନାମା, ସାଙ୍ଗ ସହ ମିଶି ଏମିତି କିଛି କଲା ଯେ , ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଆସିବାକୁ ଭୟ କରୁଛି ସ୍କୁଲ

28/12/2018 at 3:26 PM

ଭୋପାଳ ୨୮/୧୨-ଅପରାଧର କୌଣସି ବୟସ ନଥାଏ ।ଯେ କୌଣସି ବୟସରେ ବି ଅପରାଧ ଘଟିପାରେ ।  ନାବାଳକ ବି ଅପରାଧ କରି ଆଇନକୁ ହାତକୁ ନେବାକୁ ପଛାଉନାହାଁନ୍ତି । ଅପ୍ରାପ୍ତ ବୟସରେ ନାବାଳକମାନେ ଏପରି କିଛି ଅପରାଧ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହା ସମାଜପାଇଁ ବି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ।

ଏହିଭଳି ଘଟଣାଟିଏ ଘଟିଛି ଭୋପାଳର ଗୋବିନ୍ଦପୁରା ଅଂଚଳରେ। ଜଣେ ତୃତୀୟ କ୍ଲାସରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଛାତ୍ରୀ ସେହି ସ୍କୁଲର ୮ମ ଶ୍ରେଣୀର ଜଣେ ଛାତ୍ର ଓ ତାର ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ଦ୍ଵାରା ହୋଇଛି ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ।

ଏଏସପି ଦିନେଶ କୌଶଳ କହିବା ଅନୁସାରେ ପୀଡ଼ିତା ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ୮ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଛାତ୍ରଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ । ତେଣୁ  ସ୍କୁଲରୁ ଫେରିବା ସମୟରେ ରାସ୍ତାରେ ୩ୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ସହ ସେ ଏହି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଘଟଣା ଘଟିବାପରେ ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ଏବାବଦରେ ଘରେ କାହାକୁ କିଛି କହି ନ ଥିଲେ । ରାତିରେ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବା କଥା ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ ତାଙ୍କ ମାଆକୁ କହିବା ପରେ ଏହି ଘଟଣାର ହୋଇଥିଲା ଫର୍ଦ୍ଦାଫାଶ । ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ମାଆ ଏ ବାବଦରେ ଜାଣିବା ପରେ ଥାନାରେ ବିଧିବଦ୍ଧ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଦୁଷ୍କର୍ମରେ ୮ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ଆଉ ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ଥିବା କହିଛନ୍ତି ପୀଡ଼ିତା । ସେ ସ୍କୁଲରୁ ଫେରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ନିଛାଟିଆ ଜାଗାକୁ ନେଇ ଜବରଦସ୍ତ ଏହିସବୁ କାମ କରିଥିବା କଥା ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଡ଼ାକ୍ତରୀମାଇନା କରିବା ସହ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । ଏହି ଅପରାଧ କରିଥିବା ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଖୋଜୁଛି ।ଏବେ ପିଡୀତା ଛାତ୍ରୀ ଆଉ ସ୍କୁଲ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାଁନ୍ତି ।

   Related Posts