Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ସମଲିଂଗୀ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିବା ଦୌଡରାଣୀ ଦୂତି କହିଲେ ଏବେ ଆଉ ଡର ଲାଗୁ ନାହିଁ

26/08/2019 at 4:30 PM

ଧାବିକା ଦୂତି ଚାନ୍ଦ କିଛି ଦିନ ତଳେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ବଡ ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। । ସମଲିଂଗୀ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିବା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଭାରତର ଏଥଲିଟ୍‌ ଦୂତି ଚାନ୍ଦ । ସମଲିଙ୍ଗୀ ସଂପର୍କ ବିଷୟରେ ସ୍ବୀକାର କରିବାରେ ଦୂତି ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତର ପ୍ରଥମ ଖେଳାଳି। ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ଲୁଚାଇବା ଅପେକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରିବା ଭଲ ବୋଲି କହିଥିଲେ ଦୂତୀ।

ଚଳିତ ବର୍ଷ ମେ ମାସରେ ସେ ଏହି ବିଷୟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ବେଳେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଦୂତୀଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ତାଙ୍କ ଗାଁରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଓଡିଶାରେ ବାସ କରୁଥିବା ଦୂତି ନିଜ ଗାଁର ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବାନ୍ଧବୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି।

ଏବେ ଦୂତିଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ତାଙ୍କର ସମଲିଂଗୀ ବିବାହ କରିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଜାଣିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ କାଟିଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ ଅଲଗା ହେବାର ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ହେଲେ ଏହା ତାଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପକାଇନଥିଲା।

ଦୂତି ତାଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀଙ୍କ ସହ ପରିବାର ଗଢିବାର ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗୀତାରେ ଭାଗ ନେଇ ଦେଶକୁ ଅନେକ ପଦକ ଦେଇଛନ୍ତି ୨୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଧାବିକା ଦୂତୀ। ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଏବେ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ହେଉନାହିଁ।

ଏକ ଗଣ ମାଦ୍ୟମକୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେତେଯାଏଁ ସେ ଏହି ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିନଥିଲେ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୂହୁର୍ତ୍ତ ଅନେକ ଚାପରେ ରହୁଥିବା ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ। ସାଧାରଣରେ ସେ ଏହି ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏବେ ଭଲ ଲାଗୁଛି ଓ କୌଣସି ଚାପ ଥିବା ଭଳି ଅନୁଭବ ହେଉ ନାହିଁ। ସେ ଆଗରୁ ଯେମିତି ଡରୁଥିଲେ ଏବେ ଆଉ ସେମିତି ଜମା ଭୟ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts