Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନାଲରୁ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • ହାତ ଛାଡିଲେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝି, କଂଗ୍ରେସର ପ୍ରାଥମିକ ସଦସ୍ୟ ପଦରୁ ଦେଲେ ଇସ୍ତଫା
  • ||
  • ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍, ୨ ମୃତ ଓ ୫ ଆହତ
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍, ଜଣେ ମୃତ : କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଶିଶୁଙ୍କୁ ଟିକା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ, ଶୁକ୍ରବାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦେବ କେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଗସ୍ତ, ବିଏସକେଓ୍ୱାଇ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବଣ୍ଟନର କରିବେ ଶୁଭାରମ୍ଭ
  • ||
  • ୨୬ ଯାଏଁ ଶୁଖିଲା ପାଗ : ଧିରେଧିରେ କମିବ ରାତି ତାପମାତ୍ରା, ସକାଳେ କୁହୁଡି
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ଭୋର୍‌ରେ ଡେମୋ ଦେଖାଇଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||

ସାତବର୍ଷର ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ତଣ୍ଟି ଚିପି ଫୋପାଡିଦେଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ

12/03/2020 at 3:39 PM

ଉନ୍ନାଓ ୧୨।୦୩ :  ଉନ୍ନାଓ ପୁଣି ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ ସାତ ବର୍ଷ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବାର ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ଗାଁ ନିକଟରୁ ନାବାଳିକାକୁ ଅଚେତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରି ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ପରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ବିଗିଡିବାରୁ ତାଙ୍କୁ କାନ୍‌ପୁର ମେଡିକାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତିରତ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ଦତନ୍ତ ପାଇଁ ଚାରୋଟି ଟିମ୍‌ ଗଠନ କରାଯାଇଛି । ସ୍ଥାନୀୟ ଏସ୍‌ପି ମଧ୍ୟ ତଦନ୍ତ ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ପୋଲିସ କିଛି ଯୁବକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚାରଉଚରା କରାଯାଉଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ବିହାର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ହୋଲି ଦିନଏକ ଗ୍ରାମରେ ଟୋଲି ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହେଉଥିଲା । ଏହି ଟୋଲି ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସମସ୍ତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିଲେ । ତେବେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ପାଣି ପିଇବାକୁ ଯାଇଥିଲା । ନିକଟରେ ଥିବା ନଳକୂପରୁ ପାଣି ପିଇବାକୁ ବାପାଙ୍କ କହିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଘଟଣାର କିଛି ସମୟ ପରେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଫେରିଲା ନାହିଁ । ଯାହାଦ୍ବାରା କି ବାପା ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ନିଜ ଝିଅକୁ ଖୋଜାଖୋଜି ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଦୀର୍ଘ ଏକ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଖୋଜା ଖୋଜି କରିବା ପରେ ନାବାଳିକାର କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳିନଥିଲା । ପରେ  ଗାଁ ଠାରୁ ୪୦୦ମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ଏକ ସ୍କୁଲ ପଛପଟୁ ଅଚେତ ଅବସ୍ଥାରେ ନାବାଳିକା ପଡିଥିବାର ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ଦେଖିଥିଲେ । ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ତୁରନ୍ତ  ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ।

ପୋଲିସ ନାବାଳିକାକୁ ଅଚେତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରି ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ବିଗିଡିବାରୁ କାନ୍‌ପୁର ସ୍ଥିତ ମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ନେଇ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଚାରୋଟି ଟିମ୍‌ ଗଠନ କରି ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଜାରି ରଖିଛି । ନିଜେ ଏସ୍‌ପି ଘଟଣା ଉପରେ ନଜର ରଖଛନ୍ତି । ତେବେ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଜାରି ରଖିଥିବା ସୂଚନା ରହିଛି ।

   Related Posts