Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ମିର୍ଜାପୁରରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଦିଗ୍‌ବିଜୟ ସିଂହଙ୍କ ବଡ଼ ବୟାନ, କହିଲେ- ପାକିସ୍ତାନ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛି
  • ||
  • ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ରଜନୀକାନ୍ତ
  • ||
  • ବଢିଲା LPG ସିଲିଣ୍ଡର ଦର ଏବେ ବିନା ସବସିଡି ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଅଧିକ ୫୦ଟଙ୍କା
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ପିଟିଲା କାର୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ସି-ସୋର ଘାଟରୁ ଅଜଣା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଭାସି ଆସିଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଗଡ : ପଦ୍ମ ବିଭୂଷଣ ଫେରାଇଲେ ପଞ୍ଜାବର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ ସିଂହ ବାଦଲ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଅନଲାଇନ୍‌ରେ ହେବନାହିଁ CBSE ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା, ପୂର୍ବଭଳି ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ବାପା ନା’ ରାକ୍ଷସ, ନିଶାଶକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ୧୧ ବର୍ଷର ଝିଅ ସହ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ !
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ହଜିଗଲା ମା’ର ମମତା, ୪ ବର୍ଷ ଝିଅର ଗାଲ କାଟିଦେଲା ସାବତ ମା’ !
  • ||

ଗୋଟିଏ ମନ୍ଦିରରେ ଦୁଇ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଯୁବକ : ଜଣଙ୍କ ସହ ଫେରାର, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଆଣିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ

8/03/2020 at 10:51 AM

ପ୍ରୟାଗରାଜ ୮।୩: ଜଣେ ଯୁବକ ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମନ୍ଦିରରେ ସିନ୍ଦୁର ଦେଇ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହ କରିବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣକୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଯୁବକଙ୍କ ଏହି କାରନାମା ଦେଖି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ମାମଲା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପ୍ରୟାଗରାଜ ଜିଲ୍ଲାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଗତ ସୋମବାର ଦିନ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କର ନୂଆ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ମନ୍ଦିରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ତା’ପରେ ତାଙ୍କର ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକା ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସେଠାରେ ଉଭୟ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଉଭୟଙ୍କ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ଦେଇ ଉଭୟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏଭଳି ଅନନ୍ୟ ବିବାହର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁଳ ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା |

ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ତେବେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କର ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକା ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲା ଯେ, ଯଦି ସେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ନକରନ୍ତି ତେବେ ସେ ବିଷ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବେ । ଯେତେବେଳେ ଏ କଥାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହେଲା ସେତେବେଳେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିଥିଲେ।

ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଏହାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ପରେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

ଏହାପରେ ସୋମବାର ଦିନ ଯେତେବେଳେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ନୂଆ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକା ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ସେଠାରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ସିନ୍ଦୁର ଏବଂ ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ପିନ୍ଧାଇ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିଥିଲେ। ବିବାହର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ନୂଆ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକା ତାଙ୍କୁ ନପାଇ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କର୍ଣ୍ଣଲଗଞ୍ଜ ଥାନାରେ ଫେରାର ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts