Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୁର୍କୀରେ ବଡ ଧରଣର ଭୂକମ୍ପ ପରେ ସୁନାମି: ପ୍ରକୃତି ରଚିଲା ତାଣ୍ଡବଲୀଳା, ୬ ମୃତ, ୨୦୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ବିଜେପିକୁ ତିର୍ତ୍ତୋଲବାସୀ ନିଶ୍ଚୟ ଜିତାଇବେ ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହାତମୁଠାକୁ ଟାଣ କରିବେ- ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • PL 2020: ଗର୍ଜିଲା କ୍ରିସ୍ ଗେଲଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍, ରାଜସ୍ଥାନ ସମ୍ମୁଖରେ ୧୮୬ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଲା କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇ ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସିଲା ବସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ସେନେଗଲ୍‌ ଉପକୂଳ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଗଲା ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ଡଙ୍ଗା: ୧୪୦ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଞ୍ଚିଗଲେ ୬୦
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରୁ ଆଉ ୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୨୩୭
  • ||
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଫଟୋ ଭାଇରାଲ, ଜଣେ ଗିରଫ, ଅନ୍ୟ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଛାଡିଦେଲା ପୋଲିସ

17/09/2020 at 5:00 PM

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି, ୧୭/୦୯: ନେମାଳ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇ ତାଙ୍କର ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଫଟୋ ଉଠାଇ ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୁଲିସ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଛାଡିଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଛାତ୍ରାଭିଭାବକ ମହଲରେ ତୀବ୍ର ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଚଳିତ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷାରେ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀରେ ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ଉକ୍ତ ଛାତ୍ରୀ କଲେଜରେ ନାମ ଲେଖାଇନଥିବା ହେତୁ ଗ୍ରାମ ନିକଟ ବଜାରକୁ ସିଲେଇ ଶିଖିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ଯାଇଥାନ୍ତି । ଛାତ୍ରୀ ସିଲେଇ ଶିଖି ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଜମରା ଗ୍ରାମର ରାଜେଶ ସ୍ୱାଇଁ, ତାର ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଗ୍ରାମରକ୍ଷୀଙ୍କ ପୁଅ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ପାଶ୍ୱର୍ରେ ତିଆରି ହୋଇଥିବା ଏକ ଘରକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ରାଜେଶ ଘର ଭିତରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରାଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ବେଳେ ତାର ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଫଟୋ ମୋବାଇଲରେ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିଲା । ଗ୍ରାମରକ୍ଷୀଙ୍କ ପୁଅ ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକ ତାକୁ ସହାୟତା କରିଥିଲେ ।

ରାଜେଶ ବାରମ୍ୱାର ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଯିବା ଆସିବା ବେଳେ ରାସ୍ତାରେ ଅଶାଳୀନ ଆଚରଣ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ସହ ତା କଥାରେ ରାଜି ନ ହେଲେ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିବା ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋକୁ ଫେସବୁକରେ ପ୍ରଘଟ କରିଦେବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇ ଆସୁଥିଲା। ଏପରିକି ଛାତ୍ରୀ ତା’ କଥାରେ ରାଜି ନ ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଅମାନୁଷିକ ଭାବେ ମାଡ଼ ମାରି ଆହତ କରିଥିଲା । ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପିତା ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ନରେନ୍ଦ୍ରପୁର ଫାଣ୍ଡିରେ ୩ ଜଣଙ୍କ ନାମରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଫାଣ୍ଡି ପୁଲିସ ନେମାଳ ଥାନା ପୁଲିସ ସହାୟତାରେ ରାଜେଶକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିଲା ବେଳେ ରାଜେଶ ପାଖରୁ ୨ଟି ମୋବାଇଲ ଜବତ କରାଯାଇଛି ।

ଅପରପକ୍ଷରେ ନେମାଳ ପୁଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅନ୍ୟ ୨ ଯୁବକଙ୍କୁ ରାଜନୈତିକ ଚାପରେ ଛାଡ଼ିଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ରାଜେଶ ନାମରେ ସାଲେପୁର ଓ ନେମାଳ ଥାନାରେ ଏକାଧିକ ମାମଲା ରହିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଏହି ଘଟଣାର ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ନିମନ୍ତେ ଦାବି ହୋଇଛି।

   Related Posts