Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏକ ନମ୍ବର, ଲୋକପ୍ରିୟ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷରେ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କଳିଙ୍ଗ ଝୋଟ କାରଖାନାରେ ଅଘଟଣ, ମେସିନରେ ଚାପି ହୋଇ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ଘରୋଇ କଳି ହେଲା କାଳ, ଦାଦାର ଛୁରାମାଡ଼଼ରେ ଝିଆରୀ ଆହତ
  • ||

କୁହୁଡି ହେଲା କାଳ, ଟ୍ରକ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ୍‌

9/01/2021 at 8:03 AM

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ୦୯।୦୧ : ଟ୍ରକ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ୍‌ ଗାଡି । ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଟ୍ରକକୁ ପିଟିଲା ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ୍‌ ଗାଡି । ଦୁର୍ଘଟଣା ଫଳରେ ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ୍‌ ଗାଡିରେ ବସିଥିବା ଅଭୟ ସାହୁ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି । ଗୁରୁତରଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । କଟକ-ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତାର ବାହାବଳପୁର ଛକ ନିକଟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, କଟକ-ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତାର ବାହାବଳପୁର ଛକ ନିକଟରେ ଏକ ଟ୍ରକ ଛିଡା ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛପଟୁ ଆସି ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ୍‌ । ଯାହାଫଳରେ ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ୍‌ ଗାଡିରେ ବସିଥିବା ଅଭୟ ସାହୁ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲେ । ଅଭୟଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ଲାଗି ଗାଡ଼ିର କାଚ ଭଙ୍ଗାଯାଇଥିଲା , ଏବଂ ଗୁରୁତରଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି କଟକ ମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ । ଅତ୍ୟଧିକ କୁହୁଡି ଲାଗି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts