Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ନିର୍ବାଚନରେ କରୋନା ନିୟମର ଖୁଲମ୍‌ଖୁଲା ଉଲଙ୍ଘନ, ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୧୬ରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡକାଇଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଜିତ୍ ମଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ପରୀକ୍ଷା ହେବ କି ନାହିଁ ସେନେଇ ଚିନ୍ତା କରିବୁ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଉନ୍ମତକାଣ୍ଡ, ବାହା ହେବାକୁ ରାଜି ନହେବାରୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଚେଙ୍କ ଦେଲା ଭାଇ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସମୁଦ୍ରରେ ମାଛ ଧରା ବନ୍ଦ, ଆଜିଠୁ ଜୁନ୍ ୧୫ ଯାଏଁ ବଳବତ୍ତର ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ୨ କୋଟି ୧୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍ ଆଦାୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୟେଲୋ ଜୋନ୍‌କୁ ଗଲା ୫ ଜିଲ୍ଲା, ପୂର୍ବରୁ ୨ ଜିଲ୍ଲା ରହିଛି ରେଡ୍ ଜୋନ୍‌ରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : କୋଇଲା ଖଣି ମ୍ୟାନେଜର ଅଫିସରୁ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରୁ ଛତିଶଗଡକୁ ସଂଯୋଗ ସମସ୍ତ ରାସ୍ତା ସିଲ୍, ଅପ୍ରେଲ ୩୦ଯାଏଁ ବସ୍ ଚଳାଚଳ ଠପ୍
  • ||
  • CBSE ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ, ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମାର୍କ ସ୍ଥିର କରିବ ବୋର୍ଡ
  • ||

ବାଲେଶ୍ବରରେ ଡୁପ୍ଲିକେଟ୍ ମୋବିଲ କାରଖାନା ଠାବ, ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଅଟକ : ବିଭିନ୍ନ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଷ୍ଟିକର ଲଗାଇ ବିକ୍ରି କରାଯାଉଥିଲା

19/07/2019 at 4:39 PM

ବାଲେଶ୍ବର ୧୯|୭: ବାଲେଶ୍ବର ଅଡ଼ର୍ର ବଜାର ମସଜିତ୍ ସମ୍ମୁଖ ସେଖ୍ ଅବଦ୍ଦୁଲ ମଜିତଙ୍କର ଘରୁ ନକଲି ମୋବିଲ କାରଖାନା ଠାବ ହୋଇଛି । ସେଖ୍ ଅବଦ୍ଦୁଲ ଘରକୁ ଭଡ଼।ସୂତ୍ରରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ । ଏଠାରେ ଦାମି ବ୍ରାଣ୍ଡର ନକଲି ମୋବିଲ ତିଆରି ହେଉଥିଲା । କ୍ବିଂଟାଲ କ୍ବିଂଟାଲ ମୋବିଲ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଖୋଳରେ ପ୍ୟାକିଂ ହୋଇ ସେଥିରେ ବିଭିନ୍ନ କମ୍ପାନୀର ଷ୍ଟିକର ମରାଯାଇ ତାହାକୁ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲା ଓ ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ପଠା ଯାଉଥିଲା ।

ଏହି ମୋବିଲ ମୁଖ୍ୟତଃ ଗାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକରୁ ବହାରୁଥିବା ପୋଡ଼। ମୋବିଲ, କିଛି ରଙ୍ଗ ଓ କିରୋସିନ ମିସାଇ ତିଆରି କରାଯାଉଥିଲା । କମ୍ପାନୀ ମାନଙ୍କର ମାଲ୍ ବିକ୍ରି କମିଯିବାରୁ ଗଲ୍ଫ କମ୍ପାନୀର ଗୋଟାଏ ଟିମ୍ ପ୍ରାୟ ୩ ମାସ ହେବ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଥିଲେ । ସେମାନେ ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ପାଇବା ପରେ ବାଲେଶ୍ବର ସହଦେବଖୁଣ୍ଟା ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ହେଲେ ସେଠାରେ କାମ କରୁଥିବା କର୍ମଚାରୀ ଏହାକୁ ମାନିବାକୁ ନାରାଜ।

ସହଦେବଖୁଣ୍ଟା ପୋଲିସ କମ୍ପାନୀର କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ସମସ୍ତ ସନ୍ଧାନ ପାଇ ଅଡ଼ର୍ର ବଜାରର ସେହି ଘର ଉପରେ ଚଡ଼।ଉ କରିଥିଲେ । ସେଠାରେ କାମ କରୁଥିବା ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ଉସୁଫ ଖାଁ ଓ ତାର ଭାଇ ଇରିସାଦ ଖାଁକୁ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ।

ସେଠାରୁ ପୋଲିସ ୧୦ଲକ୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଟଙ୍କର ଡ଼ୁପ୍ଲିକେଟ୍ ମୋବିଲ, କିରୋସିନ, ଡ଼ବା, ବିଭିନ୍ନ କମ୍ପାନୀର ଷ୍ଟିକର ଜବତ କରିଛି। ପୋଲିସ ଘଟମାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ପ୍ରାୟ ୨୫ବର୍ଷ ହେବ ଏଠାରେ ବ୍ୟବସାୟ ହୋଇ ଆସୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଏହି ର୍ୟାକେଟ୍ ସହ ଆଉ କେଉଁମାନେ ଅଛନ୍ତି ତାହା ଉପରେ ପୋଲିସ ନଜର ରଖିଛି ।

   Related Posts