Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ନକଲି ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ କାରନାମା : ୪୦ ଦିନ ଧରି ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ଦେଉଥିଲା ନିର୍ଯାତନା

20/11/2019 at 3:43 PM

ରାଉରକେଲା ୨୦।୧୧:  ସାମ୍ବାଦିକତାର ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଇ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀ କଲୋନୀର ଘରେ ୪୦ ଦିନ ବନ୍ଦ ରଖି ନିର୍ଯାତନା ଦେବା ଏବଂ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଉଦିତନଗର ଥାନାରେ ହୋଇଛି । ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ବାସନ୍ତି କଲୋନୀ ସ୍ଥିତ ନକଲି ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଘରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ଉକ୍ତ ସାମ୍ବାଦିକ ଅଶୋକ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛନ୍ତି ।

ରାଉରକେଲା ସାରନଗରୀରେ ଜଣେ ଔଷଧ ଦୋକାନ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଅଶୋକର ବନ୍ଧୁତ୍ବ ତିନିମାସ ତଳେ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାଆସିବା ଥିଲା । ଘର ସହ ମିଶିବା ପରେ ସାମ୍ବାଦିକତାର ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଇ ଔଷଧ ଦୋକାନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଶାଶୁଙ୍କୁ ପାର୍କକୁ ଆଣି  ଜୋରଜବଦସ୍ତି ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରି ବିଫଳ ହେବା ପରେ  ଅଶୋକ ଯୋଜନା କରି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗାଁକୁ ପଠାଇ କୌଶଳ କ୍ରମେ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ଆଣି ବାସନ୍ତୀ କଲୋନୀ ଘରେ ରଖି ଅସଦାଚରଣ କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ନେଇଯାଇଥିଲେ ।

ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନପାଇ ଟାଙ୍ଗରପାଲି ଥାନାରେ ରିପୋର୍ଟ ଦେବାପରେ ପୋଲିସ ଖୋଜି ପାରିନଥିଲେ । ତେବେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କୌଣସି ମତେ ଏକ ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ପାଇ ନିର୍ଯାତନା ଏବଂ ଅସଦାଚରଣ ବାବଦରେ ନିଜ ଭଉଣୀଙ୍କୁ କହିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏହା ରେକର୍ଡ କରି ରାଉରକେଲା ପୋଲିସ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ । ରେକର୍ଡିଂ ପାଇବା ପରେ ଏସପିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ୍ରମେ ଉଦିତନଗର ପୋଲିସ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମା’କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ସାମ୍ବାଦିକ ଅଶୋକ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts