Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ବଣ୍ଟନ ପାଇଁ ୨୧ ଜଣିଆ ପରିଚାଳନା କମିଟି ଗଠନ, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ସାରିଥିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫୁସ୍‌ଫୁସ୍, ଇକମୋ ପଦ୍ଧତିରେ ସୁସ୍ଥ କଲେ ସମ୍ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଦ୍ଵିତୀୟ ଲହର ସଂକ୍ରମଣର ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୦୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ କୃଷକଙ୍କ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୃଷକ-ସରକାରଙ୍କ ଆଲୋଚନା ବିଫଳ, ଡିସେମ୍ବର ୯’ରେ ପୁଣି ବୈଠକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଷଣ୍ଢକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିଲା କାର୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪ ଜଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀ’ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରାଇଦେଲେ ମିଳିବ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଘର ବାଡିପଟୁ ମିଳିଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ମୁହଁରେ ରହିଛି କ୍ଷତଚିହ୍ନ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୨ ବଖରା ଘର ସହ ଜଳିଗଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଆରୋହୀ ପିଟିହେଲେ ଟ୍ରକ୍‌ରେ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ଅସହାୟ ଯୁବତୀ ଓ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫଶାଇ ଲୁଟୁଥିବା ନକଲି ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ଜାମିନରେ ଖଲାସ ହେବାପରେ ପୁଣି ଠକିଲା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ! ପୋଲିସ କମିଶନରଙ୍କ ପାଖରେ ହେଲା ଅଭିଯୋଗ…

12/09/2019 at 5:01 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୨|୯: ବନ୍ଧାହେଲେ , ଜେଲଗଲେ , ଜେଲରୁ ଜାମିନରେ ବାହାରିଲେ । ହେଲେ ବଦଳିଲାନି ପ୍ରକୃତି । ଜେଲରୁ ଜାମିନରେ ବାହାରିବା ପରେ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ସେହି ପୁରୁଣା ବେଉସା । ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଫସାଇବା ଆଉ ତାଙ୍କୁ ବିବାହର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଲୁଟ କରିବା ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଯୁବକଙ୍କୁ । ଏ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରିୟ ରଂଜନ ନାଏକ । ଘର ସୁଦୁର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାରେ । ଆଉ  ୟାଙ୍କର ନେଟୱାର୍କ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ । ବାବୁ ସବୁବେଳେ ଖୋଜିବୁଲନ୍ତି ଅସହାୟ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ । ଯିଏ ସ୍ବାମୀ ପରିତ୍ୟକ୍ତା , କିମ୍ବା ବିଧବା । ଆଉ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରି କେତେବେଳେ ଟଙ୍କା ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିବାକୁ ପଛାନ୍ତି ନାହିଁ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଗତ ଫ୍ରେବ଼ଆରୀ ୧୩ ତାରିଖରେ କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଆଉ ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତିକରି ପୋଲିସ ଏହି ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଜେଲ ପଠାଇଥିଲା । ହେଲେ ବାବୁ ଜେତେବେଳେ ଜାମିନରେ ଆସିଲେ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ତାଙ୍କର ପୁରୁଣା ପ୍ରକୃତି । ବାଲିଗାଁର ଜଣେ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜାଲରେ ଫସାଇ ଲୁଟିନେଇଛନ୍ତି ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ।

ସେପଟେ ଏହି ଅସହାୟା ମାନଙ୍କୁ  ସହଯୋଗର ହାତ ବଢାଇଛନ୍ତି ମା ଘର ସ୍ବେସ୍ଥାସେବୀ ସଙ୍ଗଠନର କର୍ମକର୍ତ୍ତା । ସେମାନଙ୍କର କହିବା କଥା ଯେଉଁମାନେ ବାରମ୍ବାର ଅପରାଧ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦ଼ଷ୍ଟାନ୍ତ ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି ।

ତେବେ ପ୍ରିୟ ଏବେ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପୁଣି ତାଙ୍କର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ବିରୁଦ୍ଧରେ କମିସନରେଟ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ ହେଲାଣି । ତେବେ ଏଠାରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ପୁର୍ବରୁ କଣ ଦଫାରେ କୋହଳ କରି ପ୍ରିୟକୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts