Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

ଅସହାୟ ଯୁବତୀ ଓ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫଶାଇ ଲୁଟୁଥିବା ନକଲି ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ଜାମିନରେ ଖଲାସ ହେବାପରେ ପୁଣି ଠକିଲା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ! ପୋଲିସ କମିଶନରଙ୍କ ପାଖରେ ହେଲା ଅଭିଯୋଗ…

12/09/2019 at 5:01 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୨|୯: ବନ୍ଧାହେଲେ , ଜେଲଗଲେ , ଜେଲରୁ ଜାମିନରେ ବାହାରିଲେ । ହେଲେ ବଦଳିଲାନି ପ୍ରକୃତି । ଜେଲରୁ ଜାମିନରେ ବାହାରିବା ପରେ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ସେହି ପୁରୁଣା ବେଉସା । ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଫସାଇବା ଆଉ ତାଙ୍କୁ ବିବାହର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଲୁଟ କରିବା ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଯୁବକଙ୍କୁ । ଏ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରିୟ ରଂଜନ ନାଏକ । ଘର ସୁଦୁର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାରେ । ଆଉ  ୟାଙ୍କର ନେଟୱାର୍କ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ । ବାବୁ ସବୁବେଳେ ଖୋଜିବୁଲନ୍ତି ଅସହାୟ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ । ଯିଏ ସ୍ବାମୀ ପରିତ୍ୟକ୍ତା , କିମ୍ବା ବିଧବା । ଆଉ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରି କେତେବେଳେ ଟଙ୍କା ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିବାକୁ ପଛାନ୍ତି ନାହିଁ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଗତ ଫ୍ରେବ଼ଆରୀ ୧୩ ତାରିଖରେ କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଆଉ ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତିକରି ପୋଲିସ ଏହି ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଜେଲ ପଠାଇଥିଲା । ହେଲେ ବାବୁ ଜେତେବେଳେ ଜାମିନରେ ଆସିଲେ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ତାଙ୍କର ପୁରୁଣା ପ୍ରକୃତି । ବାଲିଗାଁର ଜଣେ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜାଲରେ ଫସାଇ ଲୁଟିନେଇଛନ୍ତି ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ।

ସେପଟେ ଏହି ଅସହାୟା ମାନଙ୍କୁ  ସହଯୋଗର ହାତ ବଢାଇଛନ୍ତି ମା ଘର ସ୍ବେସ୍ଥାସେବୀ ସଙ୍ଗଠନର କର୍ମକର୍ତ୍ତା । ସେମାନଙ୍କର କହିବା କଥା ଯେଉଁମାନେ ବାରମ୍ବାର ଅପରାଧ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦ଼ଷ୍ଟାନ୍ତ ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି ।

ତେବେ ପ୍ରିୟ ଏବେ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପୁଣି ତାଙ୍କର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ବିରୁଦ୍ଧରେ କମିସନରେଟ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ ହେଲାଣି । ତେବେ ଏଠାରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ପୁର୍ବରୁ କଣ ଦଫାରେ କୋହଳ କରି ପ୍ରିୟକୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts