Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚମକିଲେ ଆୟର-ତ୍ରିପାଠୀ, ଏମଆଇକୁ ୭ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ମାତ୍‌ ଦେଲା କେକେଆର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜଳଦ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ ହେଲେ ମୁଖ୍ୟ ସୂଚନା କମିଶନର, ନିଯୁକ୍ତିକୁ ଅନୁମୋଦନ କଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ମୋରଡା : ବନ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ଗାଁ ବୁଲିଲେ ବିଧାୟକ ପ୍ରଣବ ପ୍ରକାଶ ଦାସ, ମୃତକଙ୍କ ପରିବାରକୁ ପ୍ରଦାନ କଲେ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ନକଲି ମାଓବାଦୀ ଗିରଫ, କମ୍ପାନୀର ସାଇଟ୍ ଇନଚାର୍ଜଙ୍କୁ ମାଗୁଥିଲା ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତ ଲାଗି ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମୋଟୁ ଥାନା IICଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ, କାର୍‌ରୁ ଜବତ ହୋଇଥିଲା ୨ ଲକ୍ଷ ୮୦ ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସରକାରୀ ଗାଡିରୁ ଧଳା ଜହର ଜବତ, ୪୦ଗ୍ରାମ୍ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ସହ ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : କର୍ଲାପାଟ ବକ୍ସାଇଟ୍ ଖଣିର ନିଲାମ ଉପରେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ରହିତାଦେଶ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବେଆଇନ ଭାବେ ବନ୍ଧୁକ ତିଆରି ଓ ବିକ୍ରି : ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ସମେତ ୫ ଗିରଫ, ୪ଟି ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଇଏଏସ ବି. ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ନକଲି ଆକାଉଣ୍ଟ, ପୋଷ୍ଟ ହେଉଛି ଅଶ୍ଳିଳ ଫଟୋ, ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ଚନ୍ଦ୍ରକଳା

21/02/2019 at 5:46 PM

ନୋଏଡ଼ା ୨୧/୨: ଚର୍ଚ୍ଚିତା ଆଇଏଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ବି ଚନ୍ଦ୍ରକଳା ପୁଣି ଆଉ ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏଥର କାରଣ ହେଉଛି ତାଙ୍କ ନାଁରେ ହୋଇଥିବା ନକଲି ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ। ପ୍ରକୃତରେ ସୋଶିଆଲ ସାଇଟ୍ ଲିଙ୍କଡଇନରେ ଆଇଏଏସ ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ନକଲି ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲି କରି ବାରମ୍ବାର ଆପତ୍ତିଜନକ ପୋଷ୍ଟ୍ କରାଯାଉଛି। ପୋଷ୍ଟ୍ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଚନ୍ଦ୍ରକଳା ନିଜେ ମିଡିଆକୁ ଏହି ବାବଦରେ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ ଯେ ଏହା ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଆକାଉଣ୍ଟ ନୁହେଁ। ଏବେ ସେ ନୋଏଡ଼ା ଥାନା ସେକ୍ଟର୪୯ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସାଇବର ଅପରାଧି ବୁକ୍ୟା ଚନ୍ଦ୍ରକଳା ନାମରେ ଲିଙ୍କଡଇନରେ ଆକାଉଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ଫଟୋ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ଏଥିରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ଏହିକି ଯେ ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଦେଶର କେତେକ ନାମୀଦାମୀ ଆଇଏଏସ୍ ଅଫିସର,ଆଇପିଏସ୍ ଅଫିସର ଏବଂ ଆଇଏଫଏସ୍ ଅଫିସର ଏହାକୁ ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କ ଅସଲି ଆକାଉଣ୍ଟ ଭାବି ଏଥିରେ ଆଡ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ମଧ୍ୟ ଏଡିଟ୍ କରି ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି।

କିଛି ଦିନ ପରେ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ପୋଷ୍ଟ୍ ହୋଇଥିବାରୁ ସେ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଆପତ୍ତି କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କିଛି ଲାଭ ନ ହେବାରୁ କେତେକ ଅଧିକାରୀ ଏହି ବିଷୟରେ ଚନ୍ଦ୍ରକଳାଙ୍କୁ ଏବାବଦରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ମାମଲା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ଆଇଏଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ଗୈାତମବୁଦ୍ଧ ନଗରରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଆଧାର କରି ସେକ୍ଟର-୪୯ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି।

   Related Posts