Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଲିସର ଅପରେସନ୍ ହାଇଦର : ଚଢାଉ ଜୋରଦାର, ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଲାଗିଲା ପୋଷ୍ଟର
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାରଠୁ ଲଗାତାର ୬ ଦିନ ବନ୍ଦ ରହିବ ବ୍ୟାଙ୍କ: ସୋମବାର ସାରି ଦିଅନ୍ତୁ ବ୍ୟାଙ୍କ କାମ
  • ||
  • SCBରୁ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ହାଇଦର୍‌ ଫେରାର ଘଟଣା, ୬ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବସକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍, ଜୀବନ ହାରିଲେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ, ଝିଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ମାନିଲେନି କଟକଣା : ଭୁବନେଶ୍ୱର ୪ ନମ୍ୱର ମାର୍କେଟରେ ପୋଲିସର ଚଢାଉ, ଫାଇନ ଦେଲେ ଦୋକାନୀ
  • ||
  • ବଡ଼ବିଲ : ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୪ଟି ଦୋକାନ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ପାଉଁଶ
  • ||
  • ତାତିରୁ ମିଳିଛି ତ୍ରାହି, ୧୪ ଯାଏଁ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ସାଙ୍ଘାତିକ ସ୍ଥିତିରେ କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩୭୯ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ତାତିରୁ ମିଳିଛି ତ୍ରାହି, ୧୪ ଯାଏଁ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ପଛରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କର ରହିଛି ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା, ତାଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଜାଣନ୍ତୁ

12/08/2019 at 7:11 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୨|୮: ବଲିଓଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଦୀର୍ଘ ଲମ୍ବା ସମୟ ଧରି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥିଲେ। ଏହି ଲମ୍ବା ସମୟ ବ୍ୟବଧାନ ପରେ କଲଙ୍କ ଓ ଟୋଟାଲ ଧମାଲ ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ପୁଣି କମ୍ ବ୍ୟାକ କରିଛନ୍ତି। ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ କଥା ହେଲା ମାଧୁରୀ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ପଛରେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ରହିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମାଧୁରୀଙ୍କ ହସ ପାଇଁ ପ୍ରଥମରୁ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳୁନଥିଲା।ଡାରେକ୍ଟରମାନେ କହୁଥିଲେ, ସେ ହସିଲେ ତାଙ୍କ ଦାନ୍ତ ବାହାରକୁ ଦେଖାଯାଏ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯାଏ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ବଲିଉଡରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ମଧୁରି ଜିଦ୍‌ରେ ଅଟଳ ରହିଥିଲେ। ଏମିତି ସମୟ ଆସିଲା ମାଧୁରୀଙ୍କ ହସରେ ଡାରେକ୍ଟରମାନେ ଫିଦା ହୋଇଗଲେ।

ମାଧୁରୀଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ୩ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା ସେହି ସମୟରୁ ସେ କଥକ ନୃତ୍ୟ ଶିଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ। ମାଧୁରୀ ଜଣେ ଭଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ସହ ଜଣେ ଭଲ କଥକ ଡାନ୍ସର ମଧ୍ୟ। ଡକ୍ଟର ଶ୍ରୀରାମ ନେନେଙ୍କୁ ସେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଜଣେ ରୂପା ଦୀକ୍ଷିତ ଆଉ ଜଣେ ଭାରତୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ନାଁ ଅଜିତ୍ ଦୀକ୍ଷିତ। ମାଧୁରୀଙ୍କ ପରିବାର ସଂପର୍କରେ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣିଥିବେ। ତାଙ୍କ ବାପା ନାଁ ଶଙ୍କର ଦୀକ୍ଷିତ ଓ ମାଆ ନାଁ ସ୍ନେହଲତା ଦୀକ୍ଷିତ ଉଭୟ ମଧୁରୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ।

ମାଧୁରୀଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର କଥା ଯଦି କହିବା ତେବେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଯୋଗାଇଥିଲେ। ବଲିଉଡରେ ନାଁ କମେଇବା ପଛରେ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ବଳିଷ୍ଠ ଭୂମିକା ଯଥେଷ୍ଟ ରହିଛି। ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାଧୁରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି। ବିଶେଷକରି ଅଭିନୟ ଦିଗରେ ମାଧୁରୀଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କର ଅତୁଳନୀୟ ଅବଦାନ ରହିଛି ।

   Related Posts