Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚେତୁନାହାଁନ୍ତି ଅମାନିଆ : ବିଭିନ୍ନ ଆଳ କରି ବଜାରରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି, ଫାଇନ୍ ବି ଗଣୁଛନ୍ତି
  • ||
  • ‘ଟିକାରୁ ଜିଏସଟି ଛାଡ କର’ : କେନ୍ଦ୍ର ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦେଶରେ ବାହାରିଲେ ୪ ଲକ୍ଷ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧୫ ମୃତ
  • ||
  • କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କୁ ମେଡିସିନ୍ ନେଇ ଜାରି ହେଲା ଏସଓପି : ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଯାଞ୍ଚ ହେବ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା
  • ||
  • ରାଜସ୍ଥାନରେ ୧୪ ଦିନିଆ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ଲଗାଇଲେ ସରକାର, ୩୧ ଯାଏଁ ହୋଇପାରିବନି ବିବାହ
  • ||
  • ପଶୁପକ୍ଷୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହେଉଛି କରୋନା, ଆଗରୁ ଆହୁରି ହେବେ ସଂକ୍ରମିତ ! ଚିନ୍ତାରେ ସରକାର
  • ||
  • ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ପ୍ରତି ବିପଦ ବେଶୀ, ଦୈନିକ ୫୦୦ ଶିଶୁ ହେଉଛନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୧୪୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଗାଁ ନିକଟରେ ବୁଲୁଛି ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା, ଗ୍ରାମବାସୀ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ୧୨ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୨,୨୩୮ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ଥଣ୍ଡାରେ କମ୍ପୁଥିଲା ଭିକାରୀ, ନିଜ ଜୋତା ଓ ଜ୍ୟାକେଟ୍ ଦେଲେ ଡିଏସପି : ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ଜାଣିବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଅଧିକାରୀ

14/11/2020 at 2:24 PM

ଗ୍ବାଲିୟର ୧୪।୧୧: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଗ୍ବାଲିୟରରେ ଥଣ୍ଡାରେ ଥରୁଥିବା ଜଣେ ଭିକାରୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଡିଏସପି ନିଜ ଗାଡି ରୋକିବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । କାରଣ ସେହି ଭିକାରୀ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଚ୍ ର ସହଯୋଗୀ ପୋଲିସ ଅଫିସର ଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ଡିଏସପି ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ଜୋତା ଏବଂ ଜ୍ୟାକେଟ୍ ଦେଇଦେଇଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସହ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗ୍ବାଲିୟରରେ ଉପନିର୍ବାଚନ ଭୋଟ୍ ଗଣତି ପରେ ଡିଏସପି ରତ୍ନେଶ ସିଂହ ତୋମାର ଏବୂ ବିଜୟ ସିଂହ ଭଦୌରିଆ ରାଉଣ୍ଡରେ ବାହାରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଝାନସୀ ରୋଡ୍ ରେ ଭାଟିକା ଫୁଟପାଥ ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଭିକାରୀ ଶୀତରେ ଥର ଥର ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହାପରେ ଦୁଇ ଅଧିକାରୀ ଗାଡିଟିକୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ସେହି ଭିକାରୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟରେ ଡିଏସପି ବିଜୟ ଭଦୌରିଆ ନିଜ ଜ୍ୟାକେଟ୍ ତାଙ୍କୁ ଦେଇଦେଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଦୁଇ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ସେହି ଭିକାରୀ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଚର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ମନୀଷ ମିଶ୍ରା । ମନୀଷ ମିଶ୍ରା ଗତ ୧୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଅସହାୟ ଭାବେ ରାଜରାସ୍ତାରେ ବୁଲୁଥିଲେ । ମନୀଷ ୧୯୯୯ରେ ପୋଲିସ ଚାକିରୀରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଭାବେ କାମ କରିଥିଲେ । ୨୦୦୫ରେ ସେ ଦତିୟାରେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଥାନା ପ୍ରଭାରୀ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ତାଙ୍କ ମାନସିକ ସନ୍ତୁଳନ ହରାଇ ବସିଥିଲେ । ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ପଳାଇଥିଲେ ।

   Related Posts