Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ରାଜଧାନୀ ରାସ୍ତାରେ ମାତାଲ ଯୁବତୀଙ୍କ କାର୍‌ନାମା, ଷ୍ଟାଇଲ ଦେଖି-ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ଲାଗିଗଲା ଭିଡ, ଚାଲାଣ କାଟି ଛାଡିଦେଲା ପୋଲିସ : ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

1/10/2021 at 6:57 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୦୧/୧୦ : ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟି ଭୁବନେଶ୍ବରେ ମଦ୍ୟପ ଯୁବତୀଙ୍କ ହାଇ ଡ୍ରାମା । ଗୋଟିଏ ହାତରେ ମଦ ବୋତଲ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ସିଗାରେଟ୍‌ । ଅଟୋ ଭିତରେ ବସି ବିୟର ବୋତଲ ଧରି ଢକ୍‌ ଢକ୍‌ କରି ପିଉଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟହାତରେ ସିଗାରେଟ୍‌ ଧରି ଉଡାଉଛନ୍ତି ଧୂଆଁ । ହାଇଫାଇ ପରିବାରର ଜଣାପଡୁଛନ୍ତି ଯୁବତୀ କିନ୍ତୁ ଅଟୋରେ ବସି ବିୟର ପିଇ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଛାତା କଥା କହୁଛନ୍ତି । ଟାଙ୍କେ ମଦ ପିଇ ମାତାଲ ହୋଇ ରୋଡ୍‌ ଉପରେ ଚଳାଇଛନ୍ତି ହାଇଡ୍ରାମା । ଦେଖଣାହାରି ମଧ୍ୟ ଟିକେ ଅଟକି ଯାଇ ଦେଖୁଛନ୍ତି ମଦ୍ୟପ ଯୁବତୀଙ୍କ ଉନ୍ମୁତ୍ତ କାଣ୍ଡ ।

ଭୁବନେଶ୍ବର ଖଣ୍ଡଗିରି ନିକଟରେ ଥିବା​‌ ଏକ ଜନଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୋଡ୍‌ରେ ଆଜି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଏଭଳି ଜଣେ ମାତାଲ୍ ଯୁବତୀଙ୍କ ନାରକୀୟ କାଣ୍ଡ । ଅଟୋ ଭିତରେ ବସି ସିଗାରେଟ୍‌ ସାଙ୍ଗକୁ ବିୟର ବୋତଲ ଟେକୁଥିଲେ । ଭିଡ ଜମିବାରୁ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ପୋଲିସକୁ ମଧ୍ୟ ହାରକିନ୍‌ ଦେଖାଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବା ସହିତ କେବଳ ଫାଇନ୍‌ କାଟି ଛାଡିଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଏହା ସହିତ ଯୁବତୀ ଜଣକ ନିଜ ନାଁ, ବାପା-ମା’ ଙ୍କ ନାଁ ବି ନିର୍ଭୀକ ଭାବେ କହୁଛନ୍ତି । ସମ୍ଭ୍ରାନ୍ତ ପରିବାରର ଜଣାପଡୁଥିବା ଯୁବତୀ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଞ୍ଚଳର ବୋଲି କହୁଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ସାମ୍ନାରେ ମଧ୍ୟ ସିଗାରେଟ୍‌ ଧୂଆଁ ଉଡାଉଥିବା​‌ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହା ଦେଖି ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରବଳ ଭିଡ ଜମିଥିଲା ।

ବି. ଦ୍ର. : ଧୂମ୍ରପାନ ଏବଂ ମଦ୍ୟପାନ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟପକ୍ଷେ କ୍ଷତି କାରକ । ଏ ଗୁଡିକ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ । କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନକୁ ହାନି ପହଞ୍ଚାଇବା ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନୁହେଁ ।

   Related Posts