Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ମାତାଲ ପୋଲିସ ବାବୁ ! ବାଇକ୍‌ ଚଳାଇବା ବେଳେ ଥିଲେ ନିଶାରେ ଚୁର୍, ଦେଲେ ଧକ୍କା

11/03/2020 at 11:21 AM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୧୧।୩: ମଦ୍ୟପ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ତାଣ୍ଡବ ଲୀଳା । ହେଲମେଟ୍ ନପିନ୍ଧି ବାଇକ୍ ଚଳାଇଲେ ଜରିମାନା ଆଦାୟ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଅଛନ୍ତି । ମଦ୍ୟପାନ କରି କେହି ଗାଡି ଚଳାଇଲେ ହେଭି ଫାଇନ୍ ଭରିବାକୁ ପଡୁଛି । କିନ୍ତୁ ଯଦି ପୋଲିସ ବାବୁ ମାତାଲ ହୋଇ ବାଇକ୍ ଚଳାଇବେ ତାଙ୍କୁ ଧରିବ କିଏ ? ଏଭଳି ପ୍ରଶ୍ନ ଏବେ ପଚାରିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାବାସୀ । ତେବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ତିନିମୁହାଣୀ ଛକରେ ଚାଲିଥିଲା ଜଣେ ମଦ୍ୟପ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ତାଣ୍ଡବ ଲୀଳା । ବାବୁ ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସଦର ଥାନାର କନେଷ୍ଟବଳ । ମଦ୍ୟପାନ କରି ନିଜ ବାଇକରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଜଣେ ଲୋକଙ୍କୁ ପିଟିଦେଲେ l ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଘେରି ଯିବାପରେ ବାବୁଙ୍କର ଟଳମଳ ଅବସ୍ଥା । ତେବେ କଥା ଏଇଠି ସରି ଯାଇନି । ମଦ୍ୟପ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କୁ ଲୋକ ଘେରି ଯିବା ପରେ, ସେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବା ପାଇଁ ଯେଉଁ ଯେଉଁ PCR ଭ୍ୟାନକୁ ଡାକିଲେ ସେମାନେ ବି ମଦ୍ୟପାନ କରି ଆସିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ପୋଲିସର ଏହି ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଲୋକେ ତାଜୁବ । ତେବେ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ଅଟକାଇ ଟ୍ରାଫିକ ରୁଲ୍ ଶିଖାଉଥିବା ପୋଲିସର ଏ ରୂପ ନିନ୍ଦନୀୟ । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରିନାହିଁ ।

   Related Posts