Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୪ ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସଙ୍କୁ ପ୍ରମୋସନ, ଅତିରିକ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ପାହ୍ୟାକୁ ପଦୋନ୍ନତି
  • ||
  • କୋଟିଆରେ ହେବ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ, ୧୩ଟି ବୁଥରେ ମତଦାନ
  • ||

ପ୍ରସୂତୀଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ଛାଡି ପଳାଇଲା ମଦ୍ୟପ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଡ୍ରାଇଭର

7/09/2019 at 1:10 PM

ବାଂଶପାଳ ୭।୯: କେନ୍ଦୁଝରରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ଯାଉଥିବା ପ୍ରସୂତୀଙ୍କୁ ଅଧା ରାସ୍ତାରେ ଛାଡି ପଳାଇଛନ୍ତି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଡ୍ରାଇଭର । ଫଳରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ପ୍ରସୂତୀଙ୍କୁ ମେଡିକାଲ ପଠାଯାଇଛି ।  

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ବାଂଶପାଳ ବ୍ଲକ୍ ରାକମ ଗ୍ରାମର ବିରଶୀ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କ ଗର୍ଭ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ଗତକାଲି  ସଂଧ୍ୟାରେ ବାଂଶପାଳ ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରୁ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଚିକିତ୍ସାଳୟକୁ ୧୦୮ ଆମୁଲାନ୍ସରେ ନେଉଥିଲେ ପରିବାରଲୋକ । ଆମୁଲାନ୍ସ ଡ୍ରାଇଭର ମଦ ନିଶାରେ ବେପାରୁଆ ଗାଡି ଚଳାଉଥିଲେ । ଫଳରେ ସାଙ୍ଗରେ ଯାଉଥିବା ଆଶା ଦିଦି ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଗୁରା ମୁଣ୍ଡା ଭୟଭୀତ ହୋଇ ବାଂଶପାଳ ମେଡିକାଲକୁ ଫେରିଯିବା ପାଇଁ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ କହିଥିଲେ । ମାତ୍ର ମଦ୍ୟପ ଡ୍ରାଇଭର ସେମାନଙ୍କ କଥା କିଛି ନ ଶୁଣି ଅଧା ବାଟରେ ଗାଡିକୁ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ । ପରେ ବାଂଶପାଳ ମେଡିକାଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଅନ୍ୟ ଏକ ୧୦୮ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ଡାକି କେନ୍ଦୁଝର ମେଡିକାଲକୁ ସଂପୃକ୍ତ ପ୍ରସୂତୀଙ୍କୁ ପଠାଇଥିଲେ ।

ତେବେ ମଦ୍ୟପାନ କରି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଡ୍ରାଇଭର ମାନେ ଗାଡି ଚାଳନା କରୁଥିବାରୁ ଗୁରୁତର ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କୁ ନେଇ ମେଡିକାଲ ଯିବାକୁ ଭୟ କରୁଛନ୍ତି ପରିବାରଲୋକ । କେବେ ଏ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଉଛି ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ।

   Related Posts