Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ମନା
  • ||
  • ସରିଲା ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍‌ ବୈଠକ, ୯ଟି ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ ବାଜିଲା ମୋହର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : BMCର ପେଡ୍ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ବ୍ୟବସ୍ଥା, ନନ୍ ଏସି ୧୦୯୯ ଓ ଏସି ରୁମ୍ ୧୪୯୯ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି ହିଂସା ଘଟଣା, ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଭେଟିଲା ବିଜେଡି
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ବିଡିଓଙ୍କ ମନମୁଖୀ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିରୋଧ, ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା ପକାଇ ନିର୍ବାଚିତ ଜନ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ଧାରଣା ୪ର୍ଥ ଦିନରେ
  • ||

ଏ ପାଟି ଚୁପ୍… ମୁଁ ଏମ୍‌ବିଏ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ…ଏଜି ଛକରେ ମାତାଲ ଯୁବତୀଙ୍କ କାର୍‌ନାମା ଦେଖି ହଡବଡେଇଲା ପୋଲିସ, ଚମ୍ପଟ ମାରିଲା ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ

7/04/2021 at 2:58 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର  ୦୭।୦୪ : ପାଠୁଆ ଝିଅଙ୍କ ଅପାଠୁଆ ଆଚରଣ । ପାଠ ପଢିଛନ୍ତି ଏମ୍‌ବିଏ, କିନ୍ତୁ ରାସ୍ତାରେ ମଦ ପିଇ କରୁଛନ୍ତି ଉତ୍ପାତ । ଭୁଲ୍‌ ପରେ ବି ମୁହଁଟାଣ । ମଦପିଇ ରଙ୍ଗରୁଟରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଗାଡି ଚଳାଉଥିଲେ , ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖି ପଚାରିବାକୁ ମନଇଚ୍ଛା ଗାଳି । ଯାହାକି ସାଧାରଣତଃ କାନରେ ଶୁଣିବା କଷ୍ଟକର । ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏଜି ଛକ ନିକଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଏମିତି କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏଜି ଛକ ନିକଟରେ ରଙ୍ଗରୁଟରେ ଏକ ନାଲି ରଙ୍ଗର କାର୍‌ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିଲେ । ରାତିରେ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ଗାଡିଟିକୁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ଛକ ନିକଟରେ ଅଟକାଇଥିଲା । କାର୍‌ରୁ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଓହ୍ଲାଇ ପୋଲିସକୁ ମନଇଚ୍ଛା ଗାଳି କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଯେତେ ଅଟକାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କୁ ଶୁଣିବା ହୋସ୍‌ରେ ନଥିଲେ । ମୁହଁରୁ ମଦ ପିଇ ଥିବାର ଗନ୍ଧ ବାହାରୁଥିଲେ । ନିଜ ପାଦ ବି ଠିକ୍‌ ଭାବେ ତଳେ ପକାଇପାରୁନଥିଲେ ।  ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଜଣେ ଏମବିଏ ଛାତ୍ରୀ ଶୁଣିଲା ପରେ ପୋଲିସ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସକୁ ଦେଖି ଉକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଥିବା ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲେ ।  ପୋଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କ ଏପରି ଆଚରଣ ଦେଖି କଣ ପଦକ୍ଷେପ ନେବ ବୋଲି ଭାବି ପାରୁବିନଥିଲା ।

ଶେଷରେ ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଫୋନ୍‌ କରି ଡକାଇଥିଲା ଏବଂ କାର୍‌କୁ ଜବତ କରିଥିଲା । ପରିବାର ଲୋକ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ନିଜ ଝିଅର କଳାକିର୍ତ୍ତୀ ସଂପର୍କରେ ଜାଣିବା ପରେ ଘରକୁ ନେଇଥିଲେ । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ପରେ ଥାନାକୁ ଆସି ଆସି ନିଜର ଭୁଲ୍ ସ୍ବୀକାର କରିଥିଲେ। ଆଗକୁ ଏପରି ଭୁଲ୍ ଆଉ କରିବେନି ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ  ଉକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ଠାରୁ ଫାଇନ୍‌ ମଧ୍ୟ ଆଦାୟ କରିଥିଲା ।

   Related Posts