Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭୪୧ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ : ବ୍ୟାପକ ପୋଡାଜଳା ଓ ଭଙ୍ଗାରୁଜା, ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମ୍ୟାନେଜର ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ
  • ||
  • ଆଜି ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା ! ୧୫ ଯାଏଁ ତାତିରୁ ମିଳିବ ତ୍ରାହି
  • ||

ଜଗତସିଂହପୁରର ହଂସୁଆ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ିଯାଇ ଜଣେ ମୃତ : ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର

18/11/2018 at 1:26 PM

ଜଗତସିଂହପୁର ୧୮/୧୧: ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ତିର୍ତୋଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଛପଡା ପଞ୍ଚାୟତ ଜଇପୁର ହଂସୁଆ ନଦୀରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ବୁଡିଯାଇ ଜଣେ ମୃତ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି।ମୃତ ଯୁବକ ଜଣକ ସୁଧାଶୁଂ ଶେଖର ଦାସ,ବୟସ୧୪ ବର୍ଷ।ବଡିଜଙ୍ଗା ଅଲଣାମଠ ଗ୍ରାମର ସୁବାଷ ଦାସଙ୍କ ପୁଅ ସୁଧାଶୁଂ ଓରଫ ଚିକୁ।ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହେଲେ ଜଇପୁର ସଂଜୟ ଦାସଙ୍କ ପୁଅ ସାଗର ଦାସ ।ମାମୁଁ ଘର ଜଇପୁର ଆସିଥିବା ବେଳେ ସାଗରଙ୍କ ସହ ହଂସୁଆ ନଦୀରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଦୁହେଁ ବୁଡିଯାଇଥିଲେ।ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ସାଗରକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଜଗତସିଂହପୁର ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।ତିର୍ତୋଲ ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ଚିକୁକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ମଣିଜଙ୍ଗା ମେଡିକାଲକୁ ନେଇଥିବା ବେଳେ ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।ମୃତ ସୁଧାଶୁଂ ନିଜ ମାମୁଁ ଅଜାଙ୍କ ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଶୋକାକୁଳ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

   Related Posts