Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

IPL 2020: ୨ କ୍ୟାଚ୍ ଛାଡିଲେ, ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଲେ, ଏବେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ଝଟକା, ଲାଗିଲା ୧୨ ଲକ୍ଷ ଜୋରିମାନା

25/09/2020 at 5:19 PM

ଦୁବାଇ ୨୫।୦୯: ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି କିଙ୍ଗ୍ସ ଇଲେଭେନ ପଞ୍ଜାବ ବିରୋଧରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦୁଇଟି କ୍ୟାଚ୍‌ ଛାଡିବା ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ପାଇଁ ପରାଜୟର ପ୍ରମୁଖ କାରଣ ପାଲଟିଛି। ଏହା ପରେ ଏବେ କୋହଲିଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ଝଟକା ଲାଗିଛି। ତାଙ୍କ ଉପରେ ମନ୍ଥର ଗତିରେ ବୋଲିଂ କରିବା କାରଣରୁ ଜୋରିମାନା ଲାଗିଛି। ଆଇପିଏଲ ନିଜ ଟିପ୍ପଣୀରେ କହିଛି ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କ ଦଳ କିଙ୍ଗ୍ସ ଇଲେଭେନ ପଞ୍ଜାବ ବିରୋଧରେ ମନ୍ଥର ବୋଲିଂ କାରଣରୁ ଜୋରିମାନା ଲାଗିଛି।

ବୟାନରେ କୁହାଯାଇଛି, ଆଇପିଏଲର ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ଓଭର ହାର ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଟିମ୍‌ର ପ୍ରଥମ ମାମଲା। ଏଥିପାଇଁ କୋହଲିଙ୍କ ଉପରେ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜୋରିମାନା ଲଗାଯାଇଛି। କୋହଲି ଗୁରୁବାର ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ପଞ୍ଜାବ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଓଭରରେ ୩ ଓ୍ଵିକେଟ୍ ହରାଇ ୨୦୬ ରନ କରିଥିଲେ।

ପଞ୍ଜାବର ଅଧିନାୟକ ଲୋକେଶ ରାହୁଲ ଅପରାଜିତ ୧୩୨ ରନର ଧୂଆଁଧାର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ। ପଞ୍ଜାବର ଇନିଂସ ଏକ ଘଣ୍ଟା ୫୦ ମିନିଟ୍‌ରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିଲା। ୨୦୭ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ପିଛା କରିବାକୁ ଯାଇ  ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୧୯ ଓଭରରେ ୧୦୯ ରନରେ ଅଲଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲା।

   Related Posts