Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ରଘୁନାଥ ମହାପାତ୍ର
  • ||
  • ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଆହାତ, ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର
  • ||
  • କମୁନି ସଂକ୍ରମଣ : ଆଜି ବି ଦେଶରେ ୪ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, ୪୦୯୨ ମୃତ
  • ||
  • ଦନ୍ତାକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ଗୋଡରେ ଲାଗିଛି ଶକ୍ତ ଆଘାତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୧୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୦,୬୩୫ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କମିଛି ତାତି, ୨ ଦିନ ପରେ ପୁଣି ବଢିବ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରକୋପ
  • ||

ଯୌତୁକ ଜୁଇରେ ନବବଧୂ : ନା ମାନେ ନା

25/06/2018 at 9:21 AM

ଅତ୍ୟାଚାର ହେଉ ବା ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ହେଉ ବାରମ୍ବାର ଖବର ପ୍ରସାରିତ ହଲେ ମଧ୍ୟ ଯେପରି ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଚେତନା ଅଭାବ ଏବେବି ନଥିଲା ଭଳି ମନେହୁଏ । ଯଦି ନବବଧୁଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରିଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଆନ୍ତା ତେବେ ଏପରି ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ବୋଧହୁଏ ମିଳନ୍ତା ନାହିଁ ।
ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅଣ୍ଢରା ଗଁ।ରେ । ସୁଚନା ମୁତାବକ ଅଣ୍ଢରା ଗାଁର ଦେବାଶିସ ମଲ୍ଲିକ ଗତ ଦୁଇବର୍ଷ ପୁର୍ବରୁ କଁଅରପୁର ଗ୍ରାମର ଦୈତାରୀ ସ୍ବାଇଁଙ୍କ ଝିଅ ନମିତା ସ୍ବାଇଁଙ୍କୁ ବୈଦିକ ରିତୀରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଝିଅର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ନମିତାଙ୍କୁ ବାହାଘର ଦିନଠାରୁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାରମ୍ବାର ଅଧିକା ଯୌ।ତୁକ ଦାବୀରେ ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ ନିର୍ଯୟାତନା ଦେଇଆସୁଥିଲେ ।
କିନ୍ତୁ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନମିତାଙ୍କୁ ଶାଶୁଘରର ପରିବାର ଲୋକେ ତଟିଂ ଚିପି ମାରିଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ରୁପ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ନମିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ । ନମିତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ନମିତାଙ୍କ ଗଁ। କଁଅରପୁରର କିଛି ମହିଳା ଓ ପୁରୁଷ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରି ନମିତାଙ୍କ ଶାଶୁଘରେ ଶବ ଚାରିପଟେ ଧାରଣାରେ ବସିଛନ୍ତି । ଦୋଷିଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ଦାବୀ କରିଛନ୍ତି । ସ୍ଥାନିୟ ଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ପରିବାରେରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାରମ୍ବାର କଳି ଝଗଡା ଲାଗିରହୁଥିଲା । ଏବଂ ଏନେଇ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନାରେ ନମିତାଙ୍କ ଭାଇ ଅଭିଯୋଗ କଲାପରେ ଥାନାଅଧିକାରୀ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁକରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଶାଶୁଘରର ସମସ୍ଥ ପରିବାର ଫେରାର ଥିବାରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସ କାହାରିକୁ ଗିରଫ କରିନାହିଁ ।
ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇରେ କେଉଁଠି ଯୌ।ତୁକ ପାଇଁ ଉଦାହରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ବେଳେ ଆଉ କେଉଁଠି ବଧୁହତ୍ୟାର ଅଭିଯୋଗ ଆସୁଛି । ତେବେ କେବେ ଏହାର ଅନ୍ତ ଘଟିବ ତାହା ଦେଖିବାର ବାକି ରହିଲା

   Related Posts