Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ଯୌତୁକ ପାଇଁ ବଧୂହତ୍ୟା

17/06/2018 at 6:42 AM

କାନ୍ଥରୁ ବାହାଘର ଲେଖା ଲିଭି ନାହିଁ ହେଲେ ଲିଭିଗଲା ଜୀବନ ଦୀପ । ଆଜକୁ ୬ ମାସ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିବା ଜଣେ ନବବଧୂକୁ ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଖୁଂଟା ଥାନା ପୁରୁଣାବାରିପଦା ଗ୍ରାମରେ ।
ଖୁଂଟା ଥାନା ପୁରୁଣାବାରିପଦା ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ ନବବଧୂକୁ ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକେ ହତ୍ୟା କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ରୂପ ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଗତକାଲି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସମୟରେ ପୁରୁଣାବାରିପଦା ଗ୍ରାମର କ୍ଷୀରୋଦ ସାହୁଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଗବତୀ ବହେରା ତାଙ୍କ ମାଉସୀଙ୍କ ସହିତ ଫୋନରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ । ଯାହାକି ତାଙ୍କୁ ତାର ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକେ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେଉଥିବା କହିଥିଲେ । ପରେ ଅପରାହ୍ନ ସମୟରେ ଭଗବତୀଙ୍କ ମାଉସୀ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ କରିଥିବା ବଳେ ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ବନ୍ଦ ଥିବା ଜଣାପଡିବା ପରେ ଭଗବତୀଙ୍କ ବାପଘର ଲୋକେ ତାର ଶ୍ବଶୁର ଘର ପୁରୁଣାବାରିପଦା ଗ୍ରାମକୁ ଆସିଥିଲେ । ଏବଂ ସେଠାରେ ଭଗବତୀକୁ ଏକ ଘର ଭିତରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ହେଲେ ଉକ୍ତ ସମୟରେ ଘରେ ଭଗବତୀଙ୍କ ସ୍ବାମୀ କିମ୍ବା ଶ୍ବଶୁର କେହି ନଥିଲେ । ଯାହାକି ଭଗବତୀକୁ ତାର ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକେ ହତ୍ୟା କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ରୂପ ଦେଇ ସେଠାରୁ ଖସି ଚାଲିଯାଇଥିବା ବାପଘର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ଏ ନେଇ ଖୁଂଟା ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେବା ପରେ ଖୁଂଟା ପୋଲିସ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ତେବେ ମୃତ ଭଗବତୀ ଆଜକୁ ୬ ମାସ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିବା ବଳେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେଇ ଆସୁଥିବା ବାପଘର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts