Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧: କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ସାମ୍ନାରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ
  • ||
  • ଅଖାଡା ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମହନ୍ତ ନରେନ୍ଦ୍ର ଗିରିଙ୍କ ନିଧନ, ଫାଶିରେ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ମୃତଶରୀର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ଶିଶୁକନ୍ୟା ଓ ବାପାଙ୍କୁ ହାଣିବା ଅଭିଯୋଗରେ ୭ ବର୍ଷ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ ହେଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଭାର୍ଗବୀ ନଦୀରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଯାଇ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ପୁରୀ : ୧୫ବର୍ଷ ପରେ ଚୂଡାନ୍ତ ରାୟ : ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ୨ ଭାଇଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡିର ମାରାଥନ୍ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଶଙ୍ଖ ଧରିଲେ ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲାର ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପି ନେତା
  • ||
  • ରାୟଗଡା : ଦେବଦୂତ ସାଜିଲେ ୧୦୮ ଆମୁଲାନ୍ସ କର୍ମଚାରୀ, ପାହାଡିଆ ରାସ୍ତାରେ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ବୋହିଲେ ଷ୍ଟ୍ରେଚରରେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୁମର ଖୋଲିଲେ କି ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ ? ଲାଏ ଡିଟେକ୍ସନ ଟେଷ୍ଟରେ ପ୍ରାୟ ୪ ଘଣ୍ଟାରେ ପଚରାଗଲା ୧୦୦ ପ୍ରଶ୍ନ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନିମାପଡା : ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନକୁ ମୁକ୍ତ ଓ ନିରପେକ୍ଷ କରିବା ନେଇ ବିଏସଏଫର ଫ୍ଲାଗ୍ ମାର୍ଚ୍ଚ
  • ||

ତୋତେ କହିଲି ଟିକା ନେବୁନି, ନହେଲେ ବ୍ରେକଅପ୍‌ କରିଦେବି: ପ୍ରେମିକାକୁ ଏମିତି ଧମକ ଦେଲା ପ୍ରେମିକ, କାରଣ ବି ଅଜବ

15/09/2021 at 10:34 PM

ଲଣ୍ଡନ ୧୫/୦୯: କରୋନା ମହାମାରୀ ପୂରା ବିଶ୍ବକୁ କବଳିତ କରି ରଖିଛି। ପ୍ରଥମେ କରୋନାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବାକୁ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ କିଛି ବିକଳ୍ପ ନଥିଲା। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପରେ ମହାମାରୀ ବିରୋଧରେ ଲଢ଼େଇ ପାଇଁ ବୈଜ୍ଞାନିକମାନେ ଟିକାର ସନ୍ଧାନ ପାଇଲେ। ଟିକା ଆସିବା ପରେ ସବୁ ଦେଶ ନିଜ ନିଜର ନାଗରିକଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ଭ୍ୟାକସିନ୍‌ ନେବାକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁଛନ୍ତି। ଏପରିକି ଲୋକେ ଆଗ୍ରହର ସହ ଟିକା ମଧ୍ୟ ନେଉଛନ୍ତି। ତଥାପି ଏମିତି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି ଯେ, କିଛି ଲୋକେ ଏବେ ବି ଟିକା ନେବାକୁ ରାଜି ହେଉନାହାନ୍ତି। ଏମିତି ଏକ ମାମଲା ବ୍ରିଟେନରୁ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ଟିକା ନେଲେ ବ୍ରେକଅପ୍‌ କରିଦେବ ବୋଲି ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ତାର ପ୍ରେମିକାକୁ ଧମକ ଦେଇଛି। ମିରର ୟୁକେରେ ପ୍ରକାଶିତ ଖବର ମୁତାବିକ, ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏନେଇ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ସହ ଲୋକଙ୍କ ରାୟ ମାଗିଛନ୍ତି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଦୁହେଁ ରିଲେସନସିପ୍‌ରେ ଥିବା ବେଳେ ଏବେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଟିକା ନନେବାକୁ କହୁଛି। ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ବହୁ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଟିକାର ପ୍ରଥମ ଡୋଜ୍‌ ନେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଦ୍ବିତୀୟ ଡୋଜ୍‌ ନେବାକୁ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ମନା କରୁଛି। ଯଦିଓ ଯବୁକ ଏହାର କାରଣ କିଛି କହିନାହାନ୍ତି ତଥାପି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ହରଡ଼ଘଣାରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି।

ଗୋଟିଏ ପଟେ ଟିକାର ଦୁଇ ଡୋଜ୍‌ ନନେଲେ କଲେଜ୍‌ରେ ଆଡମିସନ୍‌ ମିଳିପାରିବନି ବୋଲି ସରକାର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଅନ୍ୟପଟେ ଟିକା ନେଲେ ରିଲେସନସିପ୍‌ ସମାପ୍ତ ହୋଇଯିବ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଭଲ ପାଇବା ବହୁ ଦିନର ବୋଲି ଯୁବତୀ ଲେଖିଛନ୍ତି । ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରଥମ ଡୋଜ୍‌ ନେବା ପରେ ବହୁ ଦିନ ଧରି ତାଙ୍କୁ ଜ୍ବର ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେଇଥିଲେ ବୋଲି ସେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।  ଏବେ କଣ କରିବେ ବୋଲି ସେ ଲୋକଙ୍କ ରାୟ ମାଗିଛନ୍ତି। କେହି କେହି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ କାହିଁକି ଟିକା ନେବାକୁ ମନା କରୁଛନ୍ତି ତାର କାରଣ ପଚାରିବାକୁ କହୁଥିବା ବେଳେ କେହି କହିଛନ୍ତି ନିଜର ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବୁଝାଅ। କାରଣ ଟିକା ନେବା ବି ଜରୁରୀ ।

   Related Posts