Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଝିଅଟିକୁ ଦେଖି ଖୁସିରେ ନାଚି ଉଠିଲା ଗଧ, ପାଖକୁ ଆସି କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଏମିତି କିଛି… ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

27/05/2021 at 6:26 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭।୫: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଶୁମାନଙ୍କର ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ପ୍ରାୟତଃ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ । କିଛି ଭିଡିଓ ଏତେ ମଜାଳିଆ ହୋଇଥାଏ ଯେ ଯାହାକୁ ଆମେ ବାରମ୍ବାର ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାଉ । ସେହିଭଳି କିଛି ଭିଡିଓ ଆମକୁ ଜୀବନରେ ବଡ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଥାଏ । ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁ ଭିଡିଓରେ ମଣିଷ ଏବଂ ପଶୁ ମଧ୍ୟରେ ଗଭୀର ପ୍ରେମର ଏକ ଉଦାହରଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ହେଉଛି ଏକ ଗଧ ଏବଂ ଜଣେ ଝିଅର । ଯେଉଁଥିରେ ଗଧଟି ଝିଅକୁ ଦେଖି ଖୁସି ହୋଇଯାଉଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଛି ।

ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ, ଗୋଟିଏ ଗଧ ଝିଅ ସମ୍ମୁଖକୁ ଆସୁଛି । ଦେଖିକି ଏମିତି ଲାଗୁଛି ଯେମିତି ଗଧଟି ଝିଅକୁ ବେଶ୍ ଭଲଭାବେ ଚିହ୍ନିଛି । ଗଧଟି ଝିଅଟି ପାଖକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଛି । ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଛନ୍ତି । ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲାଗୁଛି ଯେ ଯେମିତି ଉଭୟ ବହୁ ଦିନ ପରେ ଭେଟୁଛନ୍ତି । ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି । ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓକୁ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓରେ ଅଧିକ କମେଣ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ବିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ବୁଇଟେଙ୍ଗବିଡେନ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ କ୍ୟାପସନ୍ ଲେଖିଥିଲେ, ‘ଯେଉଁ ଝିଅ ଏହି ଗଧଟିକୁ ପାଳିଥିଲେ ସେ ପୁଣି ଥରେ ଭେଟିଲେ ।’ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୟୁଜର୍ସ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖିସାରିଲେଣି ।

   Related Posts