Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୦୪କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡାରେ BSF ଜବାନଙ୍କ କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ, ଟିଫିନ୍ ବୋମା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଷ୍ଟାଡିୟମ ନିକଟରେ ଉଚ୍ଛେଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ, ୨ ଫ୍ଲାଟୁନ ଫୋର୍ସ ମୃତୟନ
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ-୨ ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ପୋଲିସ କବ୍‌ଜାରେ ୪ ଆନ୍ତଃ ଜିଲ୍ଲା ଡକାୟତ
  • ||

ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ୧୪ ବର୍ଷୀୟ ପୁଅ ବ୍ୟାରେନଙ୍କୁ କରୋନା

15/10/2020 at 8:49 AM

ଓ୍ବାଶିଂଟନ୍ ୧୫/୧୦: ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ପୁଅ ବ୍ୟାରେନ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ। ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ପତ୍ବୀ ଫାଷ୍ଟଲେଡି ମେଲାନିଆ ଟ୍ରମ୍ପ ଏ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ତେବେ ତାଙ୍କ ୧୪ ବର୍ଷୀୟ ପୁଅ ଠାରେ କରୋନାର କୌଣସି ଲକ୍ଷଣ ଦେଖା ଦେଇ ନାହିଁ। ଟ୍ରମ୍ପ କରୋନା ଭାଇରସରୁ ସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ ସେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭାରେ ଏବେ ସାମିଲ ହେଉଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ସେ ପୂର୍ବ ଠାରୁ ଅଧିକ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରୁଥିବା କହିଛନ୍ତି।

ଡେସ ମୋଇସର ଏକ ରାଲିରେ ବ୍ୟାରେନ୍ ଠିକ୍ ଥିବା ଟ୍ରମ୍ପ କହିଛନ୍ତି। ତେବେ ସ୍କୁଲ କାହିଁକି ଖୋଲା ଯାଉଛି ଏହା ହେଉଛି ତାର ଏକ ଉଦାହରଣ। ବ୍ୟାରେନ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ଥିବା ସେ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଜାଣି ନ ଥିଲେ। କାରଣ କୌଣସି ଲକ୍ଷଣ ହିଁ ଦେଖା ଦେଇ ନ ଥିଲା। ଟ୍ରମ୍ପ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯୁବକ ଥିବାରୁ ତାର ଇମ୍ୟୁନସିଷ୍ଟମ ମଜୁବତ ବୋଲି ବ୍ୟାରେନ ହୁଏତ ଭାବୁଥିଲା। ମେଲାନିଆଙ୍କ ଠାରେ ଶରୀରରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା, କଫ, ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଓ ଥକ୍କାପଣ ଦେଖା ଦେଇଥିଲା।

ମେଲାନିଆ ଏବେ ପ୍ରାକୃତିକ ଔଷଧ ଉପରେ ନିର୍ଭର ରହିବେ। ଅଧିକ ଭିଟାମିନ ଓ ପୁଷ୍ଟକର ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ସେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ ଅକ୍ଟୋବର ୨ରେ ଟ୍ରମ୍ପ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହେବା ପରେ ତିନି ଦିନ ମିଲିଟ୍ରି ହସପିଟାଲରେ ଥିଲେ। ଏହା ସହ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମେଲାନିଆ ଟ୍ରମ୍ପ ମଧ୍ୟ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ​‌

   Related Posts