Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

କୁକୁର ଚାଟି ଚାଟି ନଷ୍ଟ କରି ଦେଲା ପ୍ରମାଣ: ତଦନ୍ତରେ ପୋଲିସ୍ ମାରିଥିଲା ଢ଼ିଲା..

9/01/2020 at 5:19 PM

ନୋଇଡ଼ା୯/୧: କୁକୁର ଚାଟି ଚାଟି ନଷ୍ଟ କରି ଦେଲେ ହତ୍ୟାର ପ୍ରମାଣ। ବିଜନେସ୍‌ମ୍ୟାନ ଗୌରବ ଚନ୍ଦେଲଙ୍କ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି। ଘଟଣାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ପୋଲିସ ଓ ଫରେନ୍‌ସିକ୍‌ ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ସେତେବେଳକୁ ତଳେ ପଡ଼ିଥିବା ରକ୍ତକୁ କୁକୁର ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରି ଦେଇଥିଲା। ଆଉ ଯାହା ରକ୍ତ ପଡ଼ିଥିଲା ପଡ଼ିଥିଲା ବର୍ଷା ପାଣିରେ ଧୋଇ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଦିଲ୍ଲୀ ନୋଇଡ଼ାରେ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ତଦନ୍ତରେ ପୋଲିସର ଢ଼ିଲା ମାରିଥିବା ଯୋଗୁଁ ହତ୍ୟାର ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ମୁତାବକ ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବିଜନେସ୍‌ମ୍ୟାନ ଗୌରବ ଚନ୍ଦେଲଙ୍କୁ ରକ୍ତାତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରି ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗୌରବଙ୍କୁ ଡ଼ାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ସେତେବେଳକୁ ପୋଲିସ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚି  ସାରି ଥିଲା। ଏହା ପରେ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ଗୌରବଙ୍କ ମୃତ ଶରୀରକୁ ପୋଲିସ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲା।

ଗୌରବଙ୍କ ହତ୍ୟାର ତଦନ୍ତରେ ପୋଲିସ ଢ଼ିଲା ମାରିଥିଲା। ଘଟଣାଦିନ ହତ୍ୟା ହୋଇଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ପୋଲିସ ନ ପହଞ୍ଚି ତା’ପରଦିନ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଯାହାଫଳରେ ହତ୍ୟାର ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି। ଏପରି କି ତଳେ ପଡ଼ିଥିବା ଗୌରବଙ୍କ ରକ୍ତକୁ କୁକୁର ଶୁଙ୍ଘି ଶୁଙ୍ଘି ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା ହେଲେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ପାରି ନଥିଲା। ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ପୋଲିସ ଓ ଫରେନ୍‌ସିକ୍ ଟିମ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ରକ୍ତ ପଡ଼ିଥିବା ସ୍ଥାନର ମାଟି ନେଇ ଫରେନ୍‌ସିକ ଟିମ୍ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ।

ସ୍ଥାନୀୟ ଜଣେ ଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଘଟଣାଦିନ ଗୌରବ ଓ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହାତାହାତି ହୋଇଥିଲା। ଶେଷରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ଗୌରବଙ୍କୁ ପ୍ରହାର କରିଥିଲେ। ରକ୍ତାତ ଅବସ୍ଥାରେ ଗୌରବ ତଳେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ। ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଜାଗା ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ସ୍ଥାନୀୟ ଏସଏସପି ବୈଭବ କୃଷ୍ଣ କହିଛନ୍ତି ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ।

   Related Posts