Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • କଟକ : ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସି କଟକ ଷ୍ଟେସନରେ ଯବାନ ନିଖୋଜ, ସ୍ବିଚ୍ ଅଫ୍ ଆସୁଛି ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଝାରସୁଗୁଡା କୋଲାବିରା ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ଘର ପାଚେରୀ
  • ||

ଅପରେସନ ଥିଏଟରରୁ ବାହାରି ପାରିଲାନି ଶିଶୁ : ମାରିଦେଲା କୁକୁର

15/01/2020 at 3:00 PM

ଫାରୁଖାବାଦ ୧୫/୧: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଫାରୁଖାବାଦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲର ଓଟି (ଅପରେସନ ଥିଏଟର)ରେ ପଶି ଗୋଟିଏ କୁକୁର ଏକ ନବଜାତକକୁ ଝୁଣି ମାରିଦେବା ଘଟଣା ଆଲୋଡନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଜିଲ୍ଲା ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ମାନବେନ୍ଦ୍ର ସିଂହଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଉକ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ସିଲ୍‌ କରିଦିଆଯାଇଛି । ଗତ ସୋମବାର ଏହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଉକ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲ ବିନା ସ୍ୱୀକୃତି ଓ ପଞ୍ଜୀକରଣରେ ଚାଲିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ସଦର ଥାନାରେ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ନବଜାତ ଶିଶୁର ପିତା ରବିକୁମାର ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କାଞ୍ଚନଙ୍କୁ ପ୍ରସବ ପାଇଁ ସୋମବାର ଏହି ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ସେହିଦିନ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଶିଶୁପୁତ୍ର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା । କାଞ୍ଚନଙ୍କୁ ୱାର୍ଡକୁ ସିଫ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା ବେଳେ ପରେ ଶିଶୁପୁତ୍ରକୁ ସିଫ୍ଟ କରାଯିବ ବୋଲି ଡାକ୍ତର ଓ ନର୍ସମାନେ କହିଥିଲେ ।

ଓଟିରେ ଶିଶୁପୁତ୍ର ରହିଥିଲା । ପ୍ରାୟ ୧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଶିଶୁଟିର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ନେଇ ରବିକୁମାରଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା । ପରିବାର ଲୋକେ ଓଟିକୁ ଯିବା ସମୟରେ ସେଠାରେ ନର୍ସମାନେ ଏକ କୁକୁରକୁ ଘଉଡାଉଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । ଓଟି ଭିତରେ ଚଟାଣରେ ଶିଶୁପୁତ୍ରଟି ପଡିଥିଲା ବେଳେ ତାର ବେକ ଓ ଶରୀରର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ କାମୁଡା ଦାଗ ଓ ଖଣ୍ଡିଆ ଚିହ୍ନ ରହିଥିଲା । ଫଳରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଶିଶୁଟିକୁ କୁକୁର କାମୁଡି ମାରିଦେଇଥିବା ବିଶ୍ୱାସ କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ମୃତ ଶିଶୁଟିକୁ ଜବତ କରିବା ସହ ପ୍ରସୂତି ବିଭାଗର ଡାକ୍ତର ମୋହିତ ଗୁପ୍ତା ଓ କିଛି ନର୍ସଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ହସ୍ପିଟାଲର ମାଲିକ ବିଜୟ ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି ସେ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ । ମୃତ ଶିଶୁପୁତ୍ର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts