Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଯାଇଥିଲେ ହାଇଡ୍ରୋସିଲ ଅପରେସନ ଲାଗି, ଡାକ୍ତର ଗୋଡ ଅପରେସନ କରିଦେଲେ, ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା ଖବର…

6/09/2019 at 7:05 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୬|୯: ବିହାରର ଗୟା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା।  ଏଠାରେଥିବା କେ. ମଗଧ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଓ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବେପରୁଆ ମନଭାବ ଯୋଗୁ ଏଭଳି ଘଟଣାଘଟିଛି।  ହସ୍ପିଟାଲର ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରୋଗୀ  ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି।

ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କର ଭୁଲ ଅପରେସନ କରି ଥିବା ରୋଗୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ରୋଗୀ ଜଣକ ହାଇଡ୍ରୋସିଲ  ଅପରେସନ ଲାଗି ହସ୍ପିଟାଲ ଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ କ’ଣ ହୋଇଛି ନଜାଣି ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ନିଶା ଇଜେକ୍ସନ ଦେଇ ଦେଇଥିଲେ। ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ହାଇ​‌ଡ୍ରୋସିଲ ବଦଳରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼କୁ ଅପରେସନ କରିଦେଇଥିବା ରୋଗୀ କହିଛନ୍ତି। 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପରୈୟା  ପୁନାକଲା ଗାଁର ରାମଭଜନ ଯାଦବ ଦୀର୍ଘଦିନ ହେବ ହାଇଡ୍ରୋସିଲରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ। ଏଣୁ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ  ଅନୁଗ୍ରହ ନାରାୟଣ ମଗଧ ମେଡ଼ିକାଲ କଲେଜକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ରୋଗ ସମ୍ପର୍କରେ  କହିଥିଲେ। ଡାକ୍ତର ମଧ୍ୟ ହାଇଡ୍ରୋସିଲ ଅପରେସନ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଥିଲେ ।ହେଲେ ରାମଭଜନଚେତା ଫେରିବା ପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେ ହାଇଡ୍ରୋସିଲ ବଦଳରେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଅପରେସନ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts