Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ନର୍ସଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଖସିଗଲା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଗୋଡ, କାର୍ ଦେଲେ ତଥାପି ବ୍ଲାକମେଲିଂ : ଶେଷରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଥାନାକୁ ଆସିଲେ ପତ୍ନୀ

16/04/2021 at 3:23 PM

ଜଗତସିଂହପୁର ୧୬।୪: ନର୍ସଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା । ପ୍ରେମିକା ନର୍ସଙ୍କୁ କାର୍ ଟିଏ କିଣିଦେଲେ ସିନା ହେଲେ କିସ୍ତି ସୁଝି ସୁଝି ପର୍ସ ଖାଲି ହେଲା । ସେପଟେ ବ୍ଲାକମେଲିଂ ନିଦ ହଜାଇଦେଲା । କେବଳ ଡାକ୍ତର ନୁହେଁ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପରିବାର ବି ହୋଇଗଲେ ଟେନସନ୍ । ମାନ୍ ଇଜ୍ଜତ ଭୟରେ କିଛି ଦିନ ଚୁପ୍ ରହିଲେ କିନ୍ତୁ ଅସହ୍ୟ ହେବାରୁ ଶେଷରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଥାନାକୁ ଆସି ପୋଲିସରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଗୁହାରି କଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କଟକ ମଙ୍ଗଳାବାଗ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରିଂରୋଡ୍‌ରେ ସପରିବାର ରହୁଛନ୍ତି ସଂପୃକ୍ତ ଡାକ୍ତର । ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ବିବାହ ଭୋଜି କଟକର ଏକ ହୋଟେଲରେ କରାଯାଇଥିଲା । ବିବାହ ଭୋଜିରେ ସଂପୃକ୍ତ ନର୍ସ ମଧ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲେ । କଟକର ଏକ ନର୍ସିଂହୋମରେ ଡାକ୍ତର ବାବୁଙ୍କ ସହ ନର୍ସ ମଧ୍ୟ ଚାକିରି କରୁଥିଲେ । ବିବାହର ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇଥିଲେ ନର୍ସ । ସଂପୃକ୍ତ ନର୍ସ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖି  ତାର କିଛି ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ରଖି ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ କିଛି ବନ୍ଧୁ ବାନ୍ଧବଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍‌କୁ ଏସବୁ ଫଟୋ ଭିଡିଓ ଛାଡ଼ି ବଦ୍‌ନାମ କରିଥିଲେ । ପରେ ପରେ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲିଂ କରି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଏବଂ ବିବାହ ସମୟର ସୁନା ଗହଣାକୁ ଲୁଟିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ । ଏସବୁ କାମରେ ନର୍ସଙ୍କ ଭାଇ ସହଯୋଗ କରି ଆସୁଥିଲେ । ଦିନକୁ ଦିନ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲିଂ ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା । ନର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କାର ମଧ୍ୟ କିଣି ଦେଇଥିଲେ । ଯାହାର କିସ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଦେଉଛନ୍ତି ବୋଲି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ଡାକ୍ତରଙ୍କର ସାତ ବର୍ଷ ବୟସର ସନ୍ତାନ ଅଛି । ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ପତ୍ନୀ ଉଭୟ ନର୍ସ ଓ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରି କଥାକୁ ତୁଟାଇବାକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ । ହେଲେସେ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଦ୍ବିତୀୟ ବିବାହ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଏବେ ରାସ୍ତାରେ କଣ୍ଟା ହେଲେ ଉଭୟ ମା’ ଓ ଶିଶୁ ସନ୍ତାନର ଜୀବନ ଗୁଣ୍ଡା ଲଗାଇ ନେଇଯିବୁ ବୋଲି ନର୍ସ ଓ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିବା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଭାବେ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts