Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୭୩୩ ମୃତ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୧୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆରେ ମାତିଛନ୍ତି ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଏକର ଏକର ଫସଲ
  • ||
  • ସିରିଜ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା, ପଛକୁ ପଛ ଧକ୍କା ହେଲେ ୮ ଗାଡ଼ି ; ୩ ମୃତ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସୋନପୁର ବନ୍ଦ ପାଳନ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର କୋଇଲା ମନ୍ତ୍ରୀ, ଗସ୍ତ କରିବେ ପାରାଦୀପ ଓ ତାଲଚେର
  • ||

ଡାକ୍ତର ବେଶରେ ସଇତାନ : ହସ୍ପିଟାଲରେ ବେଡ୍ ନଥିଲା, ୨ ରୋଗୀଙ୍କୁ ମାରିଦେଲେ ଡାକ୍ତର, ହ୍ୱାଟସଆପ୍ ଖୋଲିଦେଲା ଗୁମର

28/01/2021 at 8:57 AM

ମିଲାନ,୨୮/୦୧: ହତ୍ୟାକାରୀ ସାଜିଲେ ଡାକ୍ତର । ଘଟାଇଲେ ଲୋମଟାଙ୍କୁରା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିବା ରୋଗୀଙ୍କୁ ନିଜେ ହିଁ ମାରିଦେଲେ ।  ଇଟାଲୀରେ ପୋଲିସ ଏବେ ଦୁଇ ଜଣ ରୋଗୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, କାର୍ଲୋ ମୋସକା ନାମରେ ୪୭ ବର୍ଷୀୟ ଡାକ୍ତର ଜଣଙ୍କ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିଲେ । ସେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଲୋମ୍ବାରଡି ସହରରେ ସ୍ଥାପିତ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ୱାର୍ଡ ଦାୟିତ୍ୱରେ ରହିଥିଲେ । ହସ୍ପିଟାଲର ସମସ୍ତ ବେଡ୍ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  ସେ ବେଡ୍‌ ଖାଲି କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଦୁଇ ଜଣ ବୟସ୍କ ରୋଗୀଙ୍କୁ ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ନିଶ୍ଚେତକର ଡୋଜ୍‌ ଦେଇ ମାରିଦେଇଥିଲେ ।

ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଦୁଇଜଣ ରୋଗୀ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣଙ୍କର ବୟସ ୬୧ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କର ବୟସ ୮୦ ବର୍ଷ ଥିଲା । ସେ ଅତି କାଇଦାରେ ରୋଗୀଦ୍ୱୟଙ୍କୁ ମାରି ଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ୱାର୍ଡ ଭିତରୁ ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ କିଛି ବାହାନାରେ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ କହୁଥିଲେ । ରୋଗୀଙ୍କୁ ମାରିବା ପରେ ନିଜେ ଯେମିତି ଧରା ନପଡିବେ ସେଥିପାଇଁ ସେ ସେମାନଙ୍କ ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ବଦଳାଇ ଦେଉଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ହସ୍ପିଟାଲର ଦୁଇ ଜଣ ନର୍ସଙ୍କ ଭିତରେ ହୋଇଥିବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପର ରେକର୍ଡିଂରୁ ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ସେଇ ନର୍ସମାନେ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍‌ରେ ଚାଟ୍‌ କରିବା ବେଳେ ସବୁ ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ।

ଗତ ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ କେହି ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରଥମେ ପୋଲିସକୁ ଏସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା  । ଏହାସହ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍‌ ଚାଟର ରେକର୍ଡ ପଠାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଏବେ ଆଉ ତିନି ଜଣ ରୋଗୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପଛରେ ବି ଏହି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଭୂମିକା ଥିବାର ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ତାଙ୍କୁ ଏବେ ଗିରଫ କରାଯାଇ ପଚରାଉଚୁରା କରାଯାଉଛି । ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡାକ୍ତର ସମସ୍ତେ ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts