Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୧ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୪୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ଖସିଲା ଟ୍ରେନ୍‌, ଶହିଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ୨ଟି ବଗି ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୭୮୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବଞ୍ଚିଗଲେ ଶ୍ମଶାନରେ, ତା ପରେ ହେଲା ଏମିତି…

16/07/2019 at 4:38 PM

ଲକ୍ଷ୍ମୌ୧୭|୭: ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଲକ୍ଷ୍ମୌରୁ ଏକ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରା ଦୃଶ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଲକ୍ଷ୍ମୌର ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ହେଉଥିବା ଜଣେ ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକଙ୍କୁ ଡ଼ାକ୍ତର ମୃତ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରି ଦେଇଥିଲେ। ଡାକ୍ତରଙ୍କ କହିବା ପରେ ଅନ୍ତିମ ଶବ ସଂସ୍କାର କରିବା ପାଇଁ ଯୁବକର ମୃତଦେହକୁ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ପରିବାର ଲୋକ ଘରକୁ ନେଇଆସିଥିଲେ। ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ଦୀର୍ଘ ଚାରି ଘଣ୍ଟା ପରେ ହଠାତ୍ ଆଖି ଖୋଲି ପାଣି ମାଗିଥିଲେ ।

ଏହିଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସବୁ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଯୁବକ ଆଖି ଖୋଲି ବସିଥିଲେ ଏବଂ ପାଖରେ ଥିବା କପରେ ପାଣି ପିଇଥିଲେ। ହଠାତ ପୂର୍ବଭଳି ସେହି ସ୍ଥାନରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ। ଏହା ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବା ପରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଭୟ ଖେଳି ଯାଇଥିଲା। ଏହିଭଳି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଘଟଣା ଦେଖିପରେ ପରିବାର ଲୋକ ସ୍ଥାନୀୟ ବଳରାମପୁର ହସ୍ପିଟାଲକୁ ତାଙ୍କୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଡାକ୍ତର ପୁଣି ତାଙ୍କୁ ମୃତ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନନୁଯାୟୀ, ଅମିନାବାଦ କଲନର ଲାଟ ଗାଁର ଗୁରୁପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ପୁଅ ସଞ୍ଜୟ (୨୮)ର ଦେହ ଅସୁସ୍ଥ ହେବାରୁ ଏକ ଘରୋଇ କ୍ଲିନିକରେ ପୁଅକୁ ୪/୫ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତି ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିଲେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାର ପରିବର୍ତ୍ତନ ନହେବାରୁ ଶନିବାର ଦିନ ସକାଳ ୧୦ଟାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ନିଜି  ହସ୍ପିଟାଲରେ  ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ତାପର ଦିନ ଅର୍ଥାତ ରବିବାର ଦିନ ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ମୃତ ବୋଲି ଡ଼ାକ୍ତର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ ପରିଜନ ଓ ପଡ଼ୋଶୀ ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଘର ସାମ୍ନାରେ ଭିଡ଼ ଜମାଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ  ହଠାତ ସଞ୍ଜୟ ଆଖି ଖୋଲି ପାଣି ମାଗିଥିଲେ। ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଉପସ୍ଥିତ ସବୁ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

   Related Posts