Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ: ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିଜୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୨୦୪୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୩୬ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ବଢୁଛି ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍ : ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୧୮ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୫ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କୋଭିଡ୍ ସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ, ତଥାପି ଆସିନି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶ୍ୱସ୍ତିର ସମୟ, ସତର୍କତାର ମନ୍ତ୍ର ସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବାକୁ ସରକାରଙ୍କ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକତା
  • ||
  • +୩ ରେ ସାମିଲ ହେବ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା କୋର୍ସ, ରାଜ୍ୟ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ବୈଠକରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ପୁଅ ଓ ଝିଅକୁ କୂଅରେ ଫିଙ୍ଗି ମାରିଦେଲେ, ବାପା ଓ ମା’ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ନୀଳାଦ୍ରି ବିଜେ’ ଅବସରରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ୭ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲା ଆଉ ୨ଟି ଓଡିଆ ଭଜନ- ‘ବଡଦାଣ୍ଡ କାନ୍ଦେ କଇଁକଇଁ’ ଓ ‘ଏତେ ଅଭିମାନ କିଆଁ’
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ : କ୍ଲିନ୍ ସ୍ୱିପ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ଲଢିବ ଘରୋଇ ଦଳ
  • ||
  • ଗଜପତି : ଖୋଲିବ କି ACFO ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ : କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଡିଏଫଓଙ୍କୁ ଚାଲିଛି ଜେରା
  • ||

ପୋଲିସକୁ ମାଡ ମାରି ଲହୁଲୁହାଣ କରିଥିବା ଡାକ୍ତର ଗିରଫ, ରୋଗୀ ସେବା ବନ୍ଦ କଲା ଡାକ୍ତର ସଂଘ

1/08/2020 at 1:08 PM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୧।୮: ପୋଲିସକୁ ମାଡ ମାରି ଗିରଫ ହେଲେ ଡାକ୍ତର । କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହରରେ ଥିବା ଏକ ଘରୋଇ ନର୍ସିଂହୋମର ଦୁଇଜଣ ଡାକ୍ତର ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଗିରଫ ଡାକ୍ତର ହେଉଛନ୍ତି ଦେବାଶିଷ ସାହୁ ଓ ଶିବାଶିଷ ସାହୁ । ଉଭୟଙ୍କର ୬ଜଣ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜଣେ ୱେବ୍ ମିଡିଆର ସାମ୍ବାଦିକ ଖବର ସଂଗ୍ରହ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ କୌଣସି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସାମ୍ବାଦିକ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ପରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ସାମ୍ବାଦିକ ଟାଉନ୍ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗ ପାଇ ଟାଉନ୍ ପୋଲିସ ନର୍ସିଂହୋମରେ ପହଁଞ୍ଚିବା ପରେ ଦୁଇ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ତାଙ୍କର ସହଯୋଗୀମାନେ ପୋଲିସ ସହିତ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି ହୋଇଥିଲେ ।

ଘଟଣାରେ ଦୁଇଜଣ ପୋଲିସ ଓ ସାମ୍ବାଦିକ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଘଟଣାରେ ଆହତ ସାମ୍ବାଦିକ ଏବଂ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଏତଲା ଦିଆଯାଇଛି । ଟାଉନ ପୋଲିସ କେସ୍ ନମ୍ବର ୧୨୬/୨୦,୧୨୭/୨୦ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଦୁଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଗିରଫ ପ୍ରତିବାଦରେ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ବାହାରିଲା ଓମସା । କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ରୋଗୀ ସେବା ବନ୍ଦ କଲା ଡାକ୍ତରୀ ସଂଘ । ମେଡିକାଲରେ ଜରୁରୀସେବାକୁ ବାଦ୍ ଦେଇ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ସେବା ବନ୍ଦ କରାଯାଇଥିବା ଓମସା କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ଶାଖା ସମ୍ପାଦକ ଡାକ୍ତର ସଞ୍ଜିତ୍ କୁମାର ସେଠୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଏହାର ପ୍ରତିବାଦରେ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ ପୂର୍ବରୁ ଗିରଫ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରମାନେ । ତେବେ ହାଜତ ଭିତରେ ଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଗିରଫ ଡାକ୍ତରମାନଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଛି ଓମସା ।

   Related Posts