Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ: ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୪୮ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଲଭ୍‌ ଜିହାଦ ଉପରେ ଅଧ୍ୟାଦେଶ ପାରିତ କଲା ୟୁପି କ୍ୟାବିନେଟ୍‌, ଧୋକା-ଧମକ ଦେଇ ଧର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଇଲେ ୧୦ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌
  • ||
  • ଅତ୍ୟଧିକ କାମର ବୋଝ ସହିନପାରି ଆଖି ବୁଜିଲେ ବାପା: ଉପର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଝିଅ, କହିଲେ…
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||
  • ୨ ବାରହା ଶିକାରୀ ଗରିଫ: ମାଂସ ଭାଗବଣ୍ଟା ବେଳେ ମାଡି ବସିଲେ ବନ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କରୋନାରେ ଜୀବନ ହାରିଥିବା ଠିକାଦାରଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଦେଲା ଠିକାଦାର ସଂଘ
  • ||
  • ୧୦ ଡଲାରରୁ କମ୍‌ ମୂଲ୍ୟରେ ମିଳିବ ଋଷ କରୋନା ଭ୍ୟାକ୍‌ସିନ Sputnik V, ଜାନୁଆରୀରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଡେଲିଭରି
  • ||
  • ହାଇଓ୍ବା ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ଶିଶୁଙ୍କ ସମେତ ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ: ଚାଲି ଚାଲି ଯିବା ବେଳେ ପଛରୁ ମାଡିଗଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁରୀ ହାଜତ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଲୁଟ୍ : ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଲଗାଇ ଡକାୟତି କରାଇଥିଲା IIFL କର୍ମଚାରୀ ଲାଲା ଅମ୍ରିତ ରାୟ
  • ||

କ୍ଲିନିକରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ କରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲେ ବାପ ପୁଅ

30/06/2019 at 4:55 PM

ବଡୋଦାରା ୩୦/୬ : ଗୁଜରାଟ ବଡଦାରରୁ ଏକ ନିହାତି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ଜଣେ ଡାକ୍ତର ଚିକିତ୍ସା ବାହାନାରେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ନିଜ ଯୌନ ଲାଳସା ମେଣ୍ଟାଉଥିଲା । ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଗୁଜରାଟରୁ ଏହିଭଳି ଏକ ଖବର ଆସିଥିଲା । ଜଣେ ବୟସ୍କ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ତାର ଆଇଟିଆଇ ପାସ କରିଥିବା ପୁଅ ଚିକିତ୍ସା ବହନରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଏହାର ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରୁଥିଲେ । ଏହାପରେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଦେବେ ବୋଲି ଧମକ ଦେଉଥିଲେ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ ।

ପାଟଣ ଜିଲ୍ଲାର ସମୀରୁ ଏହି ବୟସ୍କ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ବିନା ଡିଗ୍ରୀ ଯୁକ୍ତ ପୁଅକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଉଭୟ ବାପା ପୁଅ ତାଙ୍କ କ୍ଲିନିକକୁ ଆସୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ଭିଡିଓ କରୁଥିଲେ । ଯାଞ୍ଚ କରିବା ବହନରେ ଏମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ଭିଡିଓ କରୁଥିଲେ । ଏହାପରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବା ଧମକ ଦେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲେ ।

ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହ ଅଶ୍ଲିଳ କୃତ୍ୟର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକେ କ୍ଲିନିକରେ ହଙ୍ଗାମା କରିଥିଲେ । ଡାକ୍ତର ବାପା ପୁଅକୁ ମାଡ ମାରି ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କ ମୋବୋଇଲ ଜବତ କରି ପିଡୀତାଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି । ଡାକ୍ତରର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଗାଁରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଲୋକେ ବାପା ପୁଅଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ନାରାୟଣ ସାଇ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆଶାରାମ ଏବଂ ନାରାୟଣ ସାଇ ଭଳି ଦଣ୍ଡ ମିଳିବା ଦରକାର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଗାଁଲୋକେ ।

ଗତ ୪୦ ବର୍ଷ ହେଲା ମହେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ବିଏଏମଏସ ଡିଗ୍ରି କରି ସବୁ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିଲା । ମେହମାଣାର ଅନ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପ୍ରାକଟିସ କରି ଡାକ୍ତର କ୍ଲିନିକକୁ ସପ୍ତାହକୁ ୨ ଦିନ ଆସୁଥିଲା ଏବଂ ବାକି ଦିନ ତାର ପୁଅ କ୍ଲିନିକ ସମ୍ଭାଳୁଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ବାପା ପୁଅକୁ ଗିରଫ କରି ଅଧିକ ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ପୋଲିସ ବାପା ପୁଅର ମୋବାଇଲ ଫୋନ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଏମାନେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରୁଥିଲେ ।

   Related Posts