Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ମୃତ୍ୟୁ ଏମିତି ବି ଆସେ: ନିଜ ବୋମାରେ ନିଜେ ମଲା ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଚରଣ ରାଉତ

15/07/2019 at 7:30 PM

ଭଞ୍ଜନଗର୧୫|୭: ନିଜ ବୋମାରେ  ନିଜେ ମଲା ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଚରଣ ରାଉତ । ଭଂଜନଗର କଣ୍ଟେଇପଲି ଛକରୁ ଗୋରୁ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଠାରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ କରି ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଉଥିଲେ । ହଠାତ ବାଇକ୍‌ରୁ ପଡିଯିବାରୁ ପକେଟେରେ ଥିବା ବୋମା ପୁଠିଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଚରଣର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଅନ୍ୟ ୫ଜଣ ଦୁର୍ବୁତ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । 

ମୃତ୍ୟୁ ଏମିତି ବି ଆସେ। ଯେଉଁ ବୋମା ପର ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ ସେଇଥିଲେ ଗଲା ଜୀବନ। ପକେଟ୍‌ରେ ଥିବା ବୋମା ନିଜପାଇଁ ହିଁ ହେଲା କାଳ ।  ବିସ୍ଫୋରଣରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲା ପେଷାଦାର ଅପରାଧୀ ଚରଣ ରାଉତ ।  ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଭଞ୍ଜନଗର ଥାନା ଡହ ଛକ ନିକଟରେ ।

ଗୋରୁ ବେପାରୀଙ୍କ ଠାରୁ  ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ କରି ୩ଟି ବାଇକ୍‌ରେ  ଖସିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ  ୬ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ।  ପୋଲିସ୍‌ ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନଙ୍କୁ ପିଛା କରୁଥିଲା । ହଠାତ ଭଞ୍ଜନଗର ଡହ ଛକ୍‌ ନିକଟରେ ବାଇକ୍‌ରୁ ଚରଣ ରାଉତ ଖସିପଡିବାଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ପକେଟ୍‌ରେ ଥିବା ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା ।  ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲା ଚରଣ।  କିଛି ସମୟ ପରେ ହିଁ ତାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ମୃତ ଚରଣ ରାଉତ ନାଁରେ ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ସଂଗୀନ ମାମଲା ରହିଛି ।

ପୋଲିସର ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ଼ କ୍ରିମିନାଲ ତାଲିକାରେ ତାର ନାଁ ଥିଲା । ୨୦୧୬ରେ ଏକ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟଣାରେ ସେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିଲା। ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ  ଅନ୍ୟ ୫ଦୁର୍ବୃତ ଫେରାର ହୋଇଯିବା ସହ ତିନିଟ୍‌ ବାଇକ୍‌ ଗୋଟିଏ ଦେଶି ବନ୍ଧୁକ ୨୧ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଛି ଭଞ୍ଜନଗର ପୋଲିସ ।

ଚରଣ ରାଉତରର ମୃତଦେହକୁ ପୋଲିସ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛି ।  ଭଞ୍ଜନଗର ପୋଲିସ  ଓ ଗାଙ୍ଗପୁର ପୋଲିସ ଘଟଣାର ମିଳିତ ତଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts