Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

ଡକାୟତଙ୍କ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ଟ୍ରକ୍, ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଅଟକାଇ କରୁଥିଲେ ଡକାୟତି ଉଦ୍ୟମ

5/06/2019 at 12:48 PM

ରାଉରକେଲା ୫|୬: ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ତରଙ୍ଗ ଥାନା କଳୁଙ୍ଗା ଅଚଂଳରେ ଘଟିଛି ଡକାୟତି । ଗୁରୁଣ୍ଡିଆରୁ କଳୁଙ୍ଗା ଆସୁଥିଲା ଟ୍ରକକୁ ଚୋରି କରିବା ଉଦ୍ୟମ କରି ୬ ଡକାୟତ ଟ୍ରକକୁ ଅଟକାଇ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ମାରପିଟ କରି ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି ୨୦ହଜାର ଟଙ୍କା । ଡ୍ରାଇଭର  ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ଟ୍ରକ୍ ଆଗକୁ ମାଡିନେବା ଫଳରେ ଟ୍ରକ୍ ଚକ ତଳେ ପଡି ଜଣେ ଡକାୟତର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।  ୪ ଡକାୟତଙ୍କ ସହ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର  ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲେ । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ୪ ଡ଼କାୟତଙ୍କ ସହ ଟ୍ରକ୍ ଡ୍ରାଇଭରକୁ  ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ତରଙ୍ଗ ପୋଲିସ ରାଉରକେଲା ସରକାରୀ ଡ଼।କ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର  ଓ ଜଣେ ଡକାୟତ ଭଲ ହୋଇଯିବାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ତରଙ୍ଗ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖାଯାଇଛି । ଆଉ ତିନି ଡ଼କାୟତ ଡ଼।କ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି ।

ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡ଼କାୟତ କହିବା କଥା ଯେ ଆମେ ଡ଼କାୟତ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁନଥିଲେ । ମଦ୍ୟପାନ କରି ମଟର ସାଇକେଲରେ ଫେରିବା ସମୟରେ ଟ୍ରକ୍ ଆମକୁ ମାଡିଗଲା ଯାହା ଫଳରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମାଡିଯିବା ପରେ ଆମେ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ  ମାରପିଟ କରିଛୁ । ଡକାୟତ ଅଭିଯୋଗ ମିଥ୍ୟା ବୋଲି କହିଛି ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲା ଡକାୟତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ।

ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର କହିବା କଥା ଯେ, ୬ ଜଣ ଟ୍ରକ୍ ଅଟକାଇ ମାରପିଟ କରି ୨୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ କରିନେଇଛନ୍ତି । ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ମୁଁ ଟ୍ରକ୍ ଆଗକୁ ନେବାରୁ ଜଣେ ଚକ ତଳେ ପଡି ମୃତ୍ୟୁ କରିଛି । ପୋଲିସ ତିନୋଟି ମଟର ସାଇକେଲ ସହ ଡ଼କାୟତମାନଙ୍କୁ ଠାରୁ ୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ କରି ଘଟଣାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

   Related Posts