Tuesday, October 15, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଲମ୍ବା କେଶ ଥିବା ସତ୍ବେ କାହିଁକି ସବୁବେଳେ ଟୋପି ପିନ୍ଧିଥାଆନ୍ତି ଶିଖର ଧଓ୍ବନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆୟେଶା ? ଜାଣନ୍ତୁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୯: ଭାରତୀୟ ଲୋକେ କ୍ରିକେଟକୁ କେତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏହା ତ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ଭାରତରେ କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ଏତେ ଆଦର,ସମ୍ମାନ ମିଳିଥାଏ। ଇଣ୍ଡିଆ ଟିମର ଦ୍ରୃତ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ଶିଖର ଧଓ୍ବନଙ୍କୁ ତ ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ,ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାଁ ଆୟେଶା ମୁଖାର୍ଜୀ।

ସେ ଅଷ୍ଟେଲିଆର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା। ଆପଣ ଆୟେଶାଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ମ୍ୟାଚରେ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଦେଖିଥିବେ।

ଆପଣ ଗୋଟିଏ କଥା ନିଶ୍ଚୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିଥିବେ ଯେ ଆୟେଶା ସବୁବେଳେ ଟୋପି ପିନ୍ଧିଥାଆନ୍ତି। ଅନ୍ୟ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀ କେଶ ଖୋଲା ରଖିଥିବାବେଳେ ସେ ସୁବବେଳେ ଟୋପି ପିନ୍ଧିଥାଆନ୍ତି। ଏହା ପଛରେ ଏକ ଖାସ୍ କାରଣ ରହିଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ଆୟେଶା ଜଣେ ଫିଟନେସପ୍ରେମୀ ମହିଳା ।ସେ ସବୁବେଳେ ଜିମ୍ ଯିବାକୁ ଏବଂ ଯୋଗ କରିବାରେ ରୁଚି ରଖିଥାଆନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ନିଜର କେଶର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ସମୟ ହୋଇନଥାଏ।

ସେ ଯେତେବେଳେ କେଉଁଠାକୁ ଯାଇଥାଆନ୍ତି ସେତେବେଳେ ଟୋପି ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ଯାଇଥାଆନ୍ତି। ଆୟେଶା ବିନା ଟୋପିରେ ବହୁତ କମ୍ ନଜର ଆସନ୍ତି।

ଶିଖର ଧଓ୍ବନଙ୍କୁ ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଆୟେଶା। ଆୟେଶାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବିବାହରେ ଦୁଇ ଜଣ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି। ଶିଖରଙ୍କଠୁ ଜଣେ ପୁଅ ଅଛନ୍ତି।

2101 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର