Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୮୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୪୦୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଚିରାଗଙ୍କ ହାତରୁ ଖସିଲା କମାଣ୍ଡ୍ : ଚାଚା ପଶୁପତିଙ୍କୁ ଗ୍ରୀନ ସିଗନାଲ୍, LJP ସଂସଦୀୟ ଦଳର ନେତା ହେଲେ ପାରସ
  • ||
  • ସାରା ବିଶ୍ୱର ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଡେଲ୍ଟା ଭାରିଆଣ୍ଟ : ବ୍ରିଟେନ ସମେତ ଅନେକ ଦେଶରେ ଫେରିଲା କଟକଣା
  • ||
  • ନକଲି ଔଷଧ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ୍, ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ନା ସ୍ପା ? ଖଟରେ ଆରାମରେ ଶୋଇଛନ୍ତି ପୋଲିସ ବାବୁ, କଏଦୀ କରୁଛନ୍ତି ମସାଜ୍
  • ||

ଜିଓରେ ସବୁଠୁ ଲାଭଦାୟକ ‘ଡୁ ନଟ୍ ଡିଷ୍ଟର୍ବ’ ସର୍ଭିସର ଫାଇଦା ଉଠାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି: ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ

15/01/2019 at 11:49 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୧: ଆଜିକାଲି ସବୁ ଲୋକ ଦିନରାତି ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି। ଏପରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ସମୟରେ ଆମ ଫୋନରେ ପ୍ରମୋସନାଲ କଲ୍ ଆସିଥାଏ। ଆମେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ନିଜ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିଥାଉ ,ବେଳେବେଳେ ମିଟିଙ୍ଗରେ ଥିବାବେଳେ ସେହି ସମୟରେ ପ୍ରମୋସନାଲ୍ କଲ୍ ଆମକୁ ହଇରାଣ କରିଥାଏ। ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ପାଖାପାଖି ସବୁ ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ ଡିଏନଡି ଅର୍ଥାତ୍ ଡୁ ନଟ୍ ଡିଷ୍ଟର୍ବ ସେବାର ବିକଳ୍ପ ଦେଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଏହା ଦ୍ବାରା ସବୁ ପ୍ରକାର କଲ୍ ବ୍ଲକ୍ ହୋଇଯାଇଥାଏ।

ବେଳେବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରମୋସନାଲ୍ କଲର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡ଼ିଥାଏ କିନ୍ତୁ ଡୁ ନଟ୍ ଡିଷ୍ଟର୍ବ ଆକ୍ଟିଭ କରିବା ଦ୍ବାରା ସବୁ କଲ୍ ବ୍ଲକ୍ ହୋଇଯାଇଥାଏ। ଏହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକ କଲ୍ ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଜିଓ ସିମ୍ ରହିଛି ତେବେ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଜିଓ ନିଜ ସର୍ଭିସରେ ଏପରି ଏକ ଫିଚର ରଖିଛି ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ କାମ ହିସାବରେ ପ୍ରମୋସନାଲ୍ କଲ୍ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ। ଯେଉଁ ପ୍ରମୋସନାଲ୍ କଲର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିବ ତାହା ଚାଲୁ ରଖି ପାରିବେ।

ଜିଓ କମ୍ପାନୀ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ମାଇ ଜିଓ ଆପରେ ଡୁ ନଟ୍ ଡିଷ୍ଟର୍ବର ଏକ ଖାସ୍ ବିକଳ୍ପ ଦେଇଛି। ଯାହାକୁ ଆପଣ ଯେତେବେଳେ ଚାହିଁବେ ଆକ୍ଟିଭେଟ୍ କିମ୍ବା ଡିଆକ୍ଟିଭେଟ୍ କରିପାରିବେ। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାଇ ଜିଓ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏହା ପରେ ମାଇ ଜିଓ ଆପରେ ଲଗଇନ୍ କରି ଆପଣଙ୍କ ସେଟିଙ୍ଗକୁ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏହା ପରେ ଉପର ବାମ କଡ଼ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମେନ୍ୟୁ ଆଇକନ୍ ମିଳିବ,ଏହାକୁ ଟ୍ୟାପ୍ କରିବେ। ଏହା ପରେ ସେଟିଙ୍ଗକୁ ଯାଇ ସର୍ଭିସ୍ ସେଟିଙ୍ଗ୍ ବାଛିବେ।

ଏଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଡୁ ନଟ୍ ଡିଷ୍ଟର୍ବର ବିକଳ୍ପ ମିଳିବ,ଯାହାକୁ ଆକ୍ଟିଭେଟ୍ କରି ଆପଣ ସବୁ କଲକୁ ବ୍ଲକ୍ କରିପାରିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯଦି ଆପଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ପ୍ରମୋସନାଲ୍ ବନ୍ଦ ନ ହେଉ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ବିକଳ୍ପ ମିଳିବ। ଆପଣ ନିଜ ଅନୁସାରେ ଯେଉଁ ପ୍ରମୋସନାଲ କଲ୍ ଚାହିଁବେ ବନ୍ଦ କିମ୍ବା ଚାଲୁ କରିପାରିବେ।  

   Related Posts