Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା ୨୦୨୧: ଧନ ଲାଭ ପାଇଁ ରାଶି ଅନୁସାରେ କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

14/05/2021 at 8:04 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୦୫: ବୈଷ୍ଣବ ମାସର ଶୁକ୍ଲ ପକ୍ଷର ତୃତୀୟା ତିଥିଙ୍କୁ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା କୁହାଯାଏ । ଏହି ବର୍ଷ, ଏହି ଶୁଭ ଦିନ ମେ ୧୫, ୨୦୨୧ ଶନୁବାର ଦିନ ପାଳନ କରାଯିବ। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହି ଦିନ ଧନର ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ସହିତ ସୁନା ରଖିବା ଶୁଭ ଅଟେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ଦିନ ଦାନ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ସେହି ସମୟରେ, ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ, ଦାନ ଏବଂ କିଛି କାମ କରିବା ଦ୍ୱାରା ବିଶେଷ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିବା…

PunjabKesari

ମେଷ:

ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ ଲଡୁ ରଖି ଏହାକୁ ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏଥିରୁ ସେମାନେ ବିଶେଷ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।

ବୃଷ:

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ କଳସରେ ପାଣି ଭର୍ତ୍ତି କରି ଦାନ କରିବା ଶୁଭ ହେବ । ଏହା ଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କର ରାଶିରେ ଶୁକ୍ରଦୋଷର ପ୍ରଭାବ କମ୍ ହୋଇଥାଏ । ଏଥିସହିତ ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ ।

ମିଥୁନ:

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟାର ଶୁଭ ତିଥିରେ ମୁଗ ଡାଲି ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏହା ଦ୍ୱାରା, ଘରେ ସୁଖ-ସମୃଦ୍ଧି ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଥାଏ ।

କର୍କଟ :

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଶୁଭ ଦିନରେ ରୂପା ରେ ମୋତି ଚଢାଇ ପିନ୍ଧିବା ଶୁଭ ହେବ। ଏହା ରାଶିରେ ଚନ୍ଦ୍ରକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିଥାଏ । ଏଥି ସହିତ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହୋଇଥାଏ ।

ସିଂହ :

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା ଦିନ ସକାଳୁ ଉଠି ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ । ଏଥିସହିତ ଗୁଡ ମଧ୍ୟ ଦାନ କରନ୍ତୁ । ଏହାଦ୍ୱାରା ସେମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ । ପ୍ରଗତିର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ।

କନ୍ୟା:

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧନ ଲାଭ ପାଇଁ ପନ୍ନା ଧାରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ । କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ପିନ୍ଧିବା ପୂର୍ବରୁ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ ।

ତୁଳା :

ଏହି ଲୋକମାନେ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା ଦିନ ଧଳା କପଡା ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏଥିସହ ପୂଜା ଘରେ କୌଣସି ଦେବତାଙ୍କର ଧଳା ରଙ୍ଗର ପ୍ରତିମା ସ୍ଥାପନ କରିବା ଶୁଭ ହେବ।

ବିଛା :

ବିଛା ଏହି ଶୁଭ ଦିନରେ ମୁଙ୍ଗା ଧାରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏହା ସହିତ ଅର୍ଥ ଲାଭ ସହିତ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ । କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ପିନ୍ଧିବା ପୂର୍ବରୁ ଥରେ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ ।

ଧନୁ :

ଏହି ଲୋକମାନେ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର କପଡ଼ାରେ ହଳଦୀକୁ ଗୁଡ଼ାଇ ପୂଜା ଘରେ ରଖନ୍ତୁ । ଏହା ସହିତ, କୌଣସି ହଳଦିଆ ଜିନିଷ ଦାନ କରନ୍ତୁ । ଏହା ଘରେ ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଆଣିଥାଏ ।

ମକର :

ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ଶୁଭ ଦିନରେ ଏକ ପାତ୍ରରେ ସିସେମ୍ ତେଲ ରଖି ଘରର ପୂର୍ବ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ରଖନ୍ତୁ । ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆସିପାରେ ।

କୁମ୍ଭ :

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା ଦିନ କଳା ତେଲ, ନଡ଼ିଆ ଏବଂ ଲୁହା ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏହା ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିଥାଏ । ଏଥିସହିତ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହୋଇଥାଏ ।

ମୀନ :

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ହଳଦିଆ ଫୁଲକୁ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର କପଡାରେ ବାନ୍ଧି ଘରର ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବ ଦିଗରେ ରଖନ୍ତୁ । ଏହା ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଆଣିଥାଏ ।

   Related Posts