ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁମ୍ବାଇ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ : ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏଏଫଆଇ ଇଣ୍ଡିଆନ ଗ୍ରାଁପ୍ରି-୩ : ଅମିୟ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ଏବଂ ଶ୍ରାବଣୀ ନନ୍ଦଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ମୃତ୍ୟୁ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ୩୩ ଜୀବନ
  • ||
  • ତାତି ଆହୁରି ବଢିବ, ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ତତଲା କଡେଇରେ ଭାଜିହେବେ ରାଜ୍ୟବାସୀ
  • ||
  • ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଚାଲାଣ ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲୁଚାଇଥିଲେ ମାଫିଆ
  • ||

ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରକୂଳରୁ ମିଳିଥିବା ନରକଙ୍କାଳର ଡିଏନଏ ଟେଷ୍ଟ ହେବ, ତା ପରେ ଖୋଜାଯିବ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ

17/09/2018 at 5:54 PM

ପୁରୀ ୧୭|୯: ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରକୂଳରୁ ମିଳିଥିବା ନରକଙ୍କାଳର ଡିଏନଏ ଟେଷ୍ଟ ହେବ । ହେଲେ ତା’ ପୂର୍ବରୁ ଭୁବନେଶ୍ବର ଫୋରେନସିକ୍ ଲ୍ୟାବ୍ରୁ ଏ ନେଇ କିଛିଟା ସୁରାକ୍ ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ମିଳିଥିବା ନରକଙ୍କାଳଟି ଭୁବନେଶ୍ବରର ଜଣେ ଯୁବକ ମାନସ ଦାସଙ୍କର ବୋଲି ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଡିଏନ୍‌ଏ ଟେଷ୍ଟ ନଆସିଲେ ପୋଲିସ କିଛି କରିପାରିବନି ।
ନରକଙ୍କାଳ ଦେହରେ ପାଉଁସିଆ ରଙ୍ଗର ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ । କଳାରଙ୍ଗର ବେଲଟ୍ ଦେଖି କଙ୍କାଳଟି ଭୁବନେଶ୍ବରର ମାନସ ଦାସଙ୍କର ବୋଲି ପରିବାର ଲୋକେ ଗତକାଲି ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଅସଲ ପରିଚୟ ଜାଣିବାକୁ ପୋଲିସ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ଫରେନ୍ସିକ୍ ଲ୍ୟାବ୍ ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟକୁ । ବେଳାଭୂମିରୁ ମିଳିଥିବା ଏକ ମୋବାଇଲ ସମ୍ପର୍କରେ ତନାଘନା କରିବାକୁ ଯାଇ ଏହି ନରକଙ୍କାଳ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ପୋଲିସ ।
ମାନସଙ୍କ ପରିବାରର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗଲା ୨୭ ତାରିଖରେ ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତି ଯୋଗୁଁ ମାନସ ଘରୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ । ୩ଦିନ ଧରି ପୁରୀର ଏକ ଲଜରେ ରହିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଥିବା ମୋବାଇଲ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା ।ତେବେତେ ତେବେ ମାନସକୁ କେହି ମାରି ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରକୂଳରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ହେଲେ ପ୍ରକୃତରେ ମିଳିଥିବା ନରକଙ୍କାଳ ମାସନ ଦାସଙ୍କ କି ନୁହେଁ ତାହା ଡିଏନଏ ଟେଷ୍ଟ ପରେ ହିଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରିବ ।
୨୭ରୁ ଘର ଛାଡ଼ି ଆସିଥିବା ମାନସଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମଞ୍ଚେଶ୍ବର ଥାନାରେ ଏକ ମିସିଂ ରିପୋର୍ଟ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏନେଇ ତଦନ୍ତ କରୁଥିଲା ପୋଲିସ । ତେବେ ମିଳିଥିବା ମୋବାଇଲରୁ ପୋଲିସକୁ ମିଳିଥିଲା ସୁରାକ୍ । ୭ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେଇ ମୋବାଇଲରୁ ମାନସ ଘରଲୋକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ସହ ଚାର୍ଟିଂ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ।
ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ବାରା ନର କଙ୍କାଳ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ଘଟଣାର ରହସ୍ୟ ଉପରୁ ପରଦା ଖୋଲିବା ପୋଲିସ ପାଇଁ ଚାଲେଂଜ ହୋଇପଡ଼ିଛି । ଏମିତିରେ ଏବେ ଅପେକ୍ଷା ଫୋରେନସିକ୍ ଲ୍ୟାବ୍ର ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟକୁ । ଦରକାର ପଡ଼ିଲେ କଙ୍କାଳ ଡିଏନଏ ଟେଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରାଯିବ । ଥରେ କଙ୍କାଳଟି ମାନସ ଦାସଙ୍କର ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଲେ ପୁଣି ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ସହ ଏଥିରେ ସଂପୃକ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜିବ ପୋଲିସ ।

   Related Posts