Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକଙ୍କୁ ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲା RBI: ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଜଣାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଭାଙ୍ଗିଲା ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅହଙ୍କାର- ଖରାପ ବ୍ୟବହାରର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ ପରେ ପଦରୁ ହଟିଲେ

14/11/2019 at 3:58 PM

ଲକ୍ଷ୍ମୌ – ବେଳେ ବେଳେ କିଛି ଲୋକ ନିଜ ପଦ ମର୍ଯ୍ୟାଦାକୁ ଭୁଲି ଯାଇ ଥାଆନ୍ତି । କିଛି ଲୋକ ନିଜକୁ ବହୁତ ବଡ ଭାବି ଅହଙ୍କାରରେ ଅନ୍ୟକୁ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ଦେଖାଇ ଥାଆନ୍ତି । ଏପରି ଘଟଣା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଘଟିଛି । ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବା ପରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଉପରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ।


ଅମେଠୀରେ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କର ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ସେଠାରେ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ସେହିସ୍ଥାନରେ ଅମେଠୀର ଜିଲ୍ଲାପାଳ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେ ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାଇବା ବଦଳରେ ମୃତକଙ୍କ ଭାଇର କଲର୍‌ ଧରି ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ । ଏପରି ବି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ବି ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ । ଏହାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାପରେ ତାଙ୍କୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି । କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ନ ଦିଆଯାଇ ପ୍ରୋବେଟିଂ ଲିଷ୍ଟରେ ରଖାଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ମୁରାଦାବାଦ ବିକାଶ ପ୍ରାଧିକରଣର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଅରୁଣ କୁମାରଙ୍କ ଅମେଠୀର ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି ।

ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାରଙ୍କ ଏପରି ବ୍ୟବହାର କିଛି ନୁଆ ନୁହେଁ , ତାଙ୍କର ଏପରି ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ବିଷୟରେ ଆଗରୁ ଅନେକ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି । ପ୍ରଶାନ୍ତଙ୍କର ଏପରି ବ୍ୟବହାରକୁ ସମସ୍ତ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ନିନ୍ଦା କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ପ୍ରଶାନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏଡିଟ୍‌ କରାଯାଇଥିବା କଥା କହିଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କ କଥା ମିଛ ବୋଲି ବି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି ।

   Related Posts