Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||

ଦୀପାବଳିରେ ଏହି TVS ସ୍କୁଟରରେ ମିଳୁଛି ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର୍ ସହ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍

1/11/2020 at 3:31 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧/୧୧ : ପାର୍ବଣ ଋତୁରେ ଅନେକ ସାମଗ୍ରୀରେ କମ୍ପାନୀ ଅଫର ଦେଉଛି। ଟିଭିଏସ୍ କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ବିକ୍ରି ହେଉଥିବା ସ୍କୁଟି TVS Jupiter ଉପରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର ଦେଉଛି। କମ୍ପାନୀ ଏଥିରେ ଜିରୋ ଫାଇନାନ୍ସ ରୁ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ଯାଏଁ ଅଫର୍ ଦେଉଛି। ଏହି ଅଫର ଅନୁସାରେ ଆପଣ କୌଣସି ଡାଉନ୍ ପେମେଣ୍ଟ ନ ଦେଇ ଗାଡି କିଣିପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ବରୋଦା କିମ୍ବା ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ କିମ୍ବା କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡରୁ ପେମେଣ୍ଟ କରିବେ ତାହେଲେ ୫ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ।

ଏହି ଅଫରକୁ ଆହୁରି ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବାକୁ କମ୍ପାନୀ ଇଏମଆଇ ବିକଳ୍ପ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛି। ଆପଣ ମାସକୁ ମାତ୍ର ୨୨୨୨ ଟଙ୍କା ଇଏମଆଇରେ ଗାଡି କିଣିପାରିବେ। ତାଛଡା କମ୍ପାନୀ ୪ ହାଜର ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଯାଏଁ ପେଟିଏମ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛି।

TVS ଏହି ସ୍କୁଟିରେ ୟୁଏସଭି ଚାର୍ଜର, ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ଷ୍ଟୋରେଜ ସ୍ପେସ ଓ ଟିଣ୍ଟେଡ୍ ଭାଇଜର ଭଳି ନୂଆ ଫିଚର୍ ମଧ୍ୟ ଆଡ୍ କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ 110cc ଇଞ୍ଜିନ୍ ଦିଆଯାଇଛି। ବିଏସ୪ ଭର୍ସନରେ ଏହି ଇଞ୍ଜିନ୍ 7.9 bhp ପାୱାର ଓ 8.4 Nm ପିକ ଟର୍କ ଜେନେରେଟ କରିଥାଏ। ଜୁପିଟର୍ କ୍ଲାସିକ୍ ଇଟି-ଏଫଆଇ ସ୍କୁଟର୍ ଅନେକ ରଙ୍ଗରେ ଉପଲବ୍ଧ। ଏଥିରେ ସନଲାଇଟ୍ ଆଇଭରି, ଅଟମ ବ୍ରାଉନ ଓ ନୂଆ ଇଣ୍ଡିବ୍ଲୁ ଶେଡ୍ ଉପଲବ୍ଧ।

Honda Activa 6G ପାୱାର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଯଦି କୁହାଯାଏ ତାହେଲେ ଏଥିରେ 109.51cc ଇଞ୍ଜିନ ରହିଛି ଯାହା 8000 Rpm ରେ 5.73 kW ପାୱାର 5250 Rpm ରେ 8.79 Nm ଟର୍କ ଜେନେରେଟ କରିଥାଏ। ଏହି ସ୍କୁଟର ଅଟୋମେଟିକ ଟାଇପ୍ କ୍ଲଚ୍ ଲେସ୍। ସ୍ସପେନ୍ସ ହେଲା ଏଥିରେ Honda Activa 6G ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ଟେଲିସ୍କପିକ୍ ସସ୍ପେନସ୍ନ ସସ୍ପେନସନ୍ ଓ ରିୟରରେ ୩-ସ୍ଟେପ ଆଡଜଷ୍ଟେବଲ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ ଲୋଡେଡ୍ ହାଇଡ୍ରୋଲିକ୍ ସସ୍ପେନସନ୍ ରହିଛି।

   Related Posts