Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ଅପ୍ରେଲ ୩ରୁ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ୍ ହେବ Disney +, ବର୍ଷକୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ୩୯୯ ଟଙ୍କା

1/04/2020 at 7:29 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧।୪: ଦେଶବ୍ୟାପି ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଅନଲାଇନ୍ କଣ୍ଟେଟର ଚାହିଦା ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢୁଛି । ହଟଷ୍ଟାର, ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଏବଂ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ପରି ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡିକରେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ୟୁଜର୍ସ ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତରେ Disney + ମଧ୍ୟ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିଛି ।

Disney + ଅପ୍ରେଲରେ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁଯାଇଛି । ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ହସଷ୍ଟାରକୁ Disney ପୂର୍ବରୁ କିଣିସାରିଛି । ତେଣୁ ଭାରତରେ Disney + ହଟଷ୍ଟାର ନାଁରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।
Disney + ହଟଷ୍ଟାର ପ୍ରିମିୟମ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବାର୍ଷିକ ୧୪୯୯ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ହଟଷ୍ଟାର ପ୍ରିମିୟମ ପାଇଁ କେବଳ ୯୯୯ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡୁଥିଲା । Disney + ହଟଷ୍ଟାରରେ ଆପଣ ୮ଟି ଭାରତୀୟ ଭାଷାରେ କଣ୍ଟେଟ ଦେଖିପାରିବେ । ଏଥିମଧ୍ୟରେ ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

ହଟଷ୍ଟାର ଅନୁଯାୟୀ, Disney + ହଟଷ୍ଟାର ଗ୍ରାହକମାନେ ଚାହିଁଲେ Disney + କଣ୍ଟେଟ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ । ପୂର୍ବରୁ ଥିବା ସମସ୍ତ ହଟଷ୍ଟାର ପ୍ରିମିୟମ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ Disney + ହଟଷ୍ଟାରକୁ ଅପଗ୍ରେଡ କରିଦିଆଯିବ ଏବଂ ରିନ୍ୟୁ କରିବା ସମୟରେ ଏକ ନୂତନ ଚାର୍ଜ ଯୋଗ କରାଯିବ ।

ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ବର୍ଷକୁ ୩୯୯ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି । ଏଥିରେ ଆପଣ ମାର୍ଭେଲ ସିନେମାଟିକ୍ ୟୁନିଭର୍ସର କଣ୍ଟେଟ ଦେଖିପାରିବେ । ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଆଭେଞ୍ଜର୍ସ, ଆଇରନମ୍ୟାନ୍, ଥୋର୍ ରଗନାରୋକ୍ ଭଳି ଫିଲ୍ମ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରହିଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆପଣ ଲାୟନ କିଙ୍ଗ, ଫ୍ରୋଜେନ II, ଆଲ୍ଲାଦ୍ଦୀନ, ଟୟ ଷ୍ଟୋରୀ ୪ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ । ସେହିଭଳି ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମ ପଙ୍ଗା ଏବଂ ତାନହାଜୀ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ । ହଟଷ୍ଟାର ମୂଳ କଣ୍ଟେଟ ଏବଂ ଲାଇଭ ସ୍ପୋର୍ଟ ମ୍ୟାଜ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ସବସ୍କ୍ରିପସନରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।

ଏହି ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ପ୍ଲାନ୍ ଅଧୀନରେ ଆପଣଙ୍କୁ VIP କଣ୍ଟେଟ ମିଳିବା ସହ ଆପଣ Disney + ଅରିଜିନାଲ୍ସ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ । ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମିଳିବନାହିଁ । ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହି ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ରେ ଆପଣ Fox, HBO ଏବଂ Showtime ଭଳି ଆମେରିକୀୟ ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକର ଶୋ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ ।

ଭାରତରେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯ରେ Disney + ଲଞ୍ଚ ହେବାର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏବେ ଏହି ନୂତନ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ଯଦି ଆପଣ ହଟଷ୍ଟାର୍ ୟୁଜର ତେବେ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅପ୍ରେଲ ୩ ତାରିଖରୁ ଲାଗୁ ହେବ ।

   Related Posts