Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାକୁ ନେଇ ଶେଖର କପୁରଙ୍କ ବଡ ଖୁଲାସା : କହିଲେ, ‘ତୁମ ସହିତ ଯାହା ହେଲା ତାହା ତୁମର ନୁହେଁ, ସେମାନଙ୍କ କର୍ମଫଳ’

15/06/2020 at 3:30 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫/୦୬ : ନିଜ ଦକ୍ଷତା ଓ ଅଭିନୟ ବଳରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ | ଆଜି ସେ ଆଉ ଏହି ଦୁନିଆରେ ନାହାନ୍ତି | ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଛାଡି ସେ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଏହି ନିଷ୍ଠୁର ସମାଜ, ଏହି ଦୁନିଆରୁ ବିଦାୟ ନେଇଛନ୍ତି | ରବିବାର ଦିନ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସଯୋଗ୍ୟ ନୁହେଁ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନାହିଁ ଯେ ତାଙ୍କ ଭଳି ଜଣେ ସହୃଦୟ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଏତେ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇପାରିବ | ତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କାରଣ ଖୋଜିବାକୁ ପୋଲିସ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି | ବଲିଉଡ ତାରକାମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି | ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ଦେଶକ ଶେଖର କପୁର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ନିଧନ ସହ ଜଡିତ ଏମିତି ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ପଢି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଃଖ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପାଖେ ଯାଇ କାନ୍ଦୁଥିଲେ |

ଶେଖର କପୁର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନିଧନ ପରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ସେ ଏକ ଖୁଲାସା କରିଚାଙ୍ଗଟି | ସେ ନିଜ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଜାଣିଛି ତୁମେ କେଉଁ କଷ୍ଟରେ ଥିଲ, ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ସେମାନଙ୍କ କାହାଣୀ ଯେଉଁମାନେ ତୁମକୁ ଏହିଭଳି ନିରାଶ କରିଛନ୍ତି, ତୁମେ ମୋ କାନ୍ଧରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି କାନ୍ଦୁଥିଲ, ମୋତେ ମନର କଥା କହୁଥିଲା | ୬ ମାସ ମୁଁ ତୁମ ଆଖପାଖରେ ଥାଆନ୍ତି ଯଦି ତୁମେ ମୋ ସଂଗେ କଥା ହେଇଥାନ୍ତ | ତୁମ ସହିତ ଯାହା ହେଲା ସେଇଟା ତୁମର ନୁହେଁ, ବରଂ ସେଇମାନଙ୍କ କର୍ମ ଫଳ #SushantSinghRajput’

ଶେଖର କପୁରଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ ପରେ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଜାଣିଥିଲେ ଯାହା ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟତିବ୍ୟସ୍ତ କରିପକାଇଥିଲା | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଭିତରୁ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଥିଲେ | ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଗଭୀର ଭାବେ ଆଘାତ କରିଥିଲା | ତେବେ ଶେଖର ସେହି ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଖୁଲାସା କରିନାହାନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସୁଶାନ୍ତ ନିରାଶ ହୋଇଥିବା କଥା ସେ କହିଛନ୍ତି |

   Related Posts