Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୬୬୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ସରକାର ଓ କୃଷକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ବିଫଳ: ପୁଣି ଡିସେମ୍ବର ୩ରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା, ଜାରି ରହିବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • ସୋର : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା କାର୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ରାସ୍ତା କଡ ସିମେଣ୍ଟ ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍ଦୁ, ଦୁଇ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ୮୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍, ପରମିଟ୍ ନଥାଇ ପରିବହନ ହେଉଥିଲା ଅଧିକ ଓଜନର ସାମଗ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ଦୁଇ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ସୋର : ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ମା’ ମୃତ, ବାପା-ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଦାଦା ବଟି ମାଗିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ, ମାଉଜର ଓ ଅଫୁଟା ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୭୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୯୧୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବଲିଉଡ ନିର୍ଦେଶକ ହନି ତ୍ରେହାନ୍ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଦେଲେ ସୂଚନା

28/08/2020 at 11:03 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮/୮: ଜୁଲାଇ ୩୧ ତାରିଖରେ ଓଟିଟିରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ‘ରାତ ଅକେଲି ହେ’ର ନିର୍ଦେଶକ ହନି ତ୍ରେହନ କରୋନା ଭାଇରସରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ଭାଇରସରେ ପୀଡ଼ିତ ହେବାର ଖବର ସେ ନିଜେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ହନି ଏବିଷୟରେ ବିଏମସିକୁ ମଧ୍ୟ ସୂଚିତ କରିଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ୧୦ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଯେଉଁମାନେ ଆସିଛନ୍ତି ସେମାନେ ନିଜ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ୍ କରାଇ ନିଅନ୍ତୁ।

ହନି ଫିଲ୍ମ ‘ରାତ ଅକେଲି ହେ’ରୁ ନିର୍ଦେଶନା ଦୁନିଆରେ ପାଦ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନଓ୍ବାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକୀ ଏବଂ ରାଧିକା ଆପ୍ତେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା​ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଗତ ଗୁରୁବାର ଦ୍ବିପ୍ରହରରେ ହନି ଟ୍ବିଟରରେ ଲେଖିଥିଲେ,‘ ଆଜି ତାଙ୍କର କରୋନା ଭାଇରସର ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୂରା ଷ୍ଟାଫଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ୍ କରାଯିବ। ତାଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ୧୦ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଯେଉଁମାନେ ଆସିଛନ୍ତି ସେମାନେ ନିଜ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ୍ କରାଇ ନିଅନ୍ତୁ।

ହନି ତ୍ରେହାନ୍ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦେଶନାରେ ନୂଆ ଥିଲେ ବି କାଷ୍ଟିଂ ଡାଇରେକ୍ସନରେ ତାଙ୍କର ପାଖାପାଖି ୨ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ସେ କମାଣ୍ଡୋ ୩,ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା-ଦ କୁଇନ୍ ଅଫ୍ ଝାନସି,ଫୁକରେ ରିଟର୍ଣ୍ଣସ୍,ହିନ୍ଦୀ ମିଡିୟମ୍,ରଇସ୍,ଫୋର୍ସ ୨,ଉଡ଼ତା ପଞ୍ଜାବ,ତଲଓ୍ବାର ଭଳି କେତେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମର କାଷ୍ଟିଂ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୋନଚିଡ଼ିଆ,ଏ ଡେଥ ଇନ ଦ ଗଞ୍ଜ,ତଲଓ୍ବାର ଭଳି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ ସହ ମଧ୍ୟ ଜଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି। ଦିବଂଗତ ଅଭିନେତା ଋଷି କପୁରଙ୍କ ଜୁହି ଚାଓ୍ବଲାଙ୍କ ସହ ଶେ​‌ଷ ଫିଲ୍ମ ‘ଶର୍ମାଜୀ ନମକିନ’ର ନିର୍ମାଣ ମଧ୍ୟ ହନି କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଏବେ ବି ରିଲିଜ ହୋଇନାହିଁ।

   Related Posts