Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଦୀପବୀରଙ୍କ ଆଜି କୋଙ୍କଣୀ ରୀତିନୀତିରେ ବିବାହ : ସଂଗୀତ ପାର୍ଟିରେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କଲେ ରଣବୀର, ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଗଲେ ଦୀପିକା

14/11/2018 at 12:23 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪/୧୧ : ଆଜି ରଣବୀର ଦୀପିକା ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ | ଆଜି କୋଙ୍କଣୀ ରୀତିନୀତି ଅନୁସାରେ ଦୀପବୀରଙ୍କ ବାହାହେବେ ଏବଂ ଆସନ୍ତାକାଲି ସିନ୍ଧି ରୀତିନୀତି ଅନୁସାରେ ବାହାହେବେ | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦୀପିକା ଆଜି କାଞ୍ଜିବରମ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିବେ ଏବଂ ରଣବୀର ପାରମ୍ପରିକ ଦକ୍ଷିଣୀ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବେ |

ଦୀପିକା ରଣବୀର ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ଅତିଥିଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ଯେ, କେହି ସୋସିଆଲ ନେଟୱାର୍କ ସାଇଡରେ ବାହାଘର ଫଟୋ ସେୟାର କରିବେନାହିଁ | ଏଥିସହ ଅତିଥିଙ୍କୁ ଆହୁରି ନିଦେଦନ କରାଯାଇଛି ତାଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତିରେ କେହି ବରକନ୍ୟାଙ୍କ ଫଟୋ ଉଠେଇବେନାହିଁ | ଆହୁରି ସେ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଅତିଥିମାନେ ବରକନ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଉପହାର ଆଣିବେନି ବରଂ ବଦଳରେ ତାଙ୍କ ଫାଉଣ୍ଡେସନକୁ ଦାନ କରିଦେବେ |

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଉଭୟ ପରିବାର ପାଇଁ ଏକ ଥିମ ରଖାଯାଇଛି | ଉଭୟ ପରିବାରର ଅତିଥି ଯେଉଁ ହୋଟେଲରେ ରହିଛନ୍ତି ତାର ଗୋଟିଏ ରାତିର ରୁମର ଚାର୍ଜ ପାଖାପାଖି ୩୩ ହଜାର | ଅତିଥିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୭୫ ରୁମ ବୁକ କରାଯାଇଛି | ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଖିଅଵା, ପିଇବା, ନାଚଗୀତ ଛଡା ସ୍ପା ବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି |

ବାହାଘର ଖାଇବା ବ୍ୟବସ୍ଥା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ତରିକାରେ କରାଯାଇଛି | ଆଜି ଅତିଥିଙ୍କୁ ଦକ୍ଷିଣୀ ଭୋଜନ ପାରାସାଯିବାର ଆୟୋଜନ ହୋଇଛି | ଆସନ୍ତାକାଲି ବାହାଘରରେ ଅତିଥିଙ୍କ ପାଇଁ ସିନ୍ଧି ଭୋଜନର ଆୟୋଜନ ହୋଇଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି ଉଭୟଙ୍କ ସଂଗୀତ, ମେହନ୍ଦି ଏବଂ ନିର୍ବନ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଥିଲା | ରଣବୀର ନିଜ ଅନ୍ଦାଜରେ ଆଣ୍ଠେଇ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲେ | ଦୀପିକାଙ୍କ ପାଇଁ ରଣବୀର ‘ତୁନେ ମାରି ଏଣ୍ଟ୍ରି’ ଗୀତ ଗାଈ ତାଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ ଜଣେଇଥିଲେ | ଏହା ଶୁଣି ଦୀପିକା ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପଡିଥିଲେ | ଏହି ଦେଖି ରଣବୀର ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିପକେଇଥିଲେ | ରଣବୀର ଆଜି ସିପ୍ଲେନରେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ଯିବେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଆଣିବା ପାଇଁ |

ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରଣବୀର ଦୀପିକା ବାହାଘର ପାଇଁ ଇନ୍ସ୍ୟୁରାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି | ସରକାରୀ କମ୍ପାନୀ ଓରିଏଣ୍ଟାଲ ଇନ୍ସ୍ୟୁରାନ୍ସରେ ବାହାଘର ଇନ୍ସ୍ୟୁରାନ୍ସ କରାଯାଇଛି | ଏହାର ପଲିସି ରଣବୀରଙ୍କ ନାଁରେ ଜାରି କରାଯାଇଛି | ବାହାଘର ପାଇଁ ଉଭୟ ଇଟାଲୀରେ ୫ଦିନ ରହିବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ହୋଇଛି | ଏହି ୫ଦିନ ଭିତରେ ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ବା କ୍ଷତି ହୋଇଥାଏ ତେବେ ଏହି ଇନ୍ସ୍ୟୁରାନ୍ସ ତାର ଭରଣପୋଷଣ କରିବ |

   Related Posts