Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୧ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ଵାର୍ଟର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୯୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ଡିସଚାର୍ଜ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୫୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଥମିବ କି ବିବାଦ ! ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଲା ୧୨ତମ ବୈଠକ, ଗୋଗରା-ହଟ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗରୁ ସୈନ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଉପରେ ଜୋର
  • ||
  • ଜେଲ୍‌ ଗଲେ କୋଟିପତି ପିଏସ୍‌ ବିରଞ୍ଚି ସାହୁ
  • ||
  • ସେମି ଫାଇନାଲରେ ହାରିଲେ ସିନ୍ଧୁ, ଧୂଳିସାତ ହେଲା ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଆଶା, ଏବେ କାଂସ୍ୟ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ସରକାରୀ-ବେସରକାରୀ ସ୍ବିମିଂ ପୁଲ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ମୀନା ବଜାର ଖୋଲାଯାଇପାରିବ
  • ||
  • ଭୋଜିଭାତ ଉପରେ ପୂର୍ବବତ କଟକଣା ରହିବ
  • ||
  • ବିବାହରେ ୨୫, ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||

ଶସ୍ତାରେ ଏସି, ଟିଭି ଓ ଫ୍ରିଜ କିଣିବାର ସୁଯୋଗ, ସରକାର ବିକୁଛନ୍ତି ସାମାନ

11/08/2020 at 5:39 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧।୦୮: ଯଦି ଆପଣ ଶସ୍ତାରେ ଏସି, ଟିଭି କିମ୍ବା ଫ୍ରିଜ୍ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଅଫ ଇନଭେଷ୍ଟମେଣ୍ଟ ଆଣ୍ଡ ପବ୍ଲିକ ଆସେଟ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ(DIPAM) ନିଜର ପୁରୁଣା ଫର୍ଣ୍ଣିଚର, ଶୀତତାପ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ(ଏସି) ଟିଭି ଓ ଫ୍ରିଜ ପରି ସାମଗ୍ରୀ ବିକ୍ରି କରୁଛି। ସରକାରୀ କମ୍ପାନୀକୁ ବିକ୍ରି କରିବା ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଲାଗିଥିବା ନିନିବେଶ ବିଭାଗ(DIPAM) ଏହି ସବୁ ଉପକରଣ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଅଗଷ୍ଟ ୩୧ ସୁଦ୍ଧା ଟେଣ୍ଡର ମଗାଇଛି।

ବିଭାଗ ପୁରୁଣା ଫର୍ଣ୍ଣିଚର, ଫ୍ରିଜ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଟେଣ୍ଡର ଜାରି କରିଛି। ଏହି ଟେଣ୍ଡର ଅଗଷ୍ଟ ୧୪ରେ ଖୋଲିବ ଓ ଅଗଷ୍ଟ ୩୧ ରାତି ୧୨ଟାରେ  ବନ୍ଦ ହେବ। ଟେଣ୍ଡର କାଗଜପତ୍ର http://eprocure.gov.in/eprocure/app  ଏବଂ ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ଓ୍ଵେବସାଇଟ୍‌ dipam.gov.inରୁ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରି ପାରିବେ। ଦୀପମ ଅନୁଯାୟୀ ଟେଣ୍ଡର ଅଗଷ୍ଟ ୩୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୋଲା ରହିବ।

ନିୟମ ଓ ସର୍ତ୍ତ

ଟେଣ୍ଡର ଅନୁଯାୟୀ ବିଡର କିଣିବା ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ତାରିଖରେ ସାମଗ୍ରୀର ଯାଞ୍ଚ କରି ପାରିବେ। ସାମାନ ସବୁଠୁ ଅଧିକ  ବୋଲି ଲଗାଇବା ବିଡରଙ୍କୁ ହିଁ ବିକ୍ରି କରାଯିବ। ଇଏମଡି ଏକ ସାପେକ୍ଷିକ ଦର ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବ। ସାମଗ୍ରୀ ଥରେ ବିଡରକୁ ଦିଆଯିବା ପରେ କୌଣସି ବି ସ୍ଥିତିରେ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ଫେରସ୍ତ ନିଆଯିବ ନାହିଁ।

   Related Posts