Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସିରିଆ ଡ୍ରୋନ୍ ଆଟାକ୍‌: ଅଲକାଏଦାର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅବଦୁଲ ହମିଦ ଅଲ-ମାତାର ମୃତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲିରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଫସଲ
  • ||
  • ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ହତ୍ୟା ମାମଲା : ସାଉଥ୍‌ ସିଟି ବାର୍‌ ମାଲିକ ଓ ପରିଚାଳନା କରୁଥିବା ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟର ଜେଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେଉଛନ୍ତି ଆତଙ୍କବାଦୀ : ଜମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରୁ ୨୬ ଆତଙ୍କୀଙ୍କୁ ପଠାଗଲା ଆଗ୍ରା
  • ||
  • କମୁଛି ପାରଦ, ଆଗକୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ଅସଲ ଲଢେଇ ଆରମ୍ଭ, ସୁପର ୧୨ର ପ୍ରଥମ ମୁକାବିଲାରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀପଙ୍କ ଦେହାନ୍ତରେ ଶୋକରେ ବଲିଉଡ, ପତ୍ନୀ ସାଇରା ବାନୁଙ୍କୁ ସାନ୍ତ୍ୱନା ଜଣାଇଲେ ଶାହରୁଖ ଖାନ୍, ଅନୀଲ କପ୍ପୁର ଓ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର

7/07/2021 at 3:07 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୦୭/୦୭ : ୯୮ ବର୍ଷରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି ଭେଟେରାନ୍ ଆକ୍ଟର ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର । ମୁମ୍ବାଇର ହିନ୍ଦୁଜା ହସ୍ପିଟାଲରେ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି । କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅଭିନେତା ଦ୍ୱିପାକ୍ଷିକ ପ୍ଲୁରାଲ୍ ଇଫ୍ୟୁଜନ୍ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ ।  ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶ୍ୱାସ ନେବାରୁ କଷ୍ଟ ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଜୁନ୍ ୬ ରେ ହିନ୍ଦୁଜା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।

ତେବେ ସେ ଭଲ ହୋଇ ଜୁନ୍ ୧୧ ରେ ଡିସଚାର୍ଜ ହୋଇଥିଲେ । ଜୁନ୍ ୩୦ ରେ, ପୁଣିଥରେ ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶ୍ୱାସ ନେବାରୁ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଅଣ-କୋଭିଡ୍ ୱାର୍ଡରେ ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ଦୀର୍ଘଦିନ ସେ ଜୀବନ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁ କରୁ ଆଜି ତାଙ୍କର ପ୍ରାଣବାୟୁ ଉଡିଯାଇଥିଲା । ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୫ଟାରେ ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କୁ ଜୁହୁ ସ୍ଥିତ କବ୍ରସ୍ତାନରେ ସମାଧି ଦିଆଯିବ ।

ଏବେ ବାସଭବନରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ରଖାଯାଇଛି । ଶେଷ ଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି ଅନେକ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଏହି ଅବସରରେ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଶେଷ ବିଦାୟ ସହ ଶେଷ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଦେଇଛନ୍ତି ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍ । କିଙ୍ଗ ଖାନ୍ ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ପହଞ୍ଚି ଦିଲ୍ଲୀପଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାଇରା ବାନୁଙ୍କୁ ସାନ୍ତ୍ୱନା ଦେଇଥିଲେ । ଦିଲ୍ଲୀପଙ୍କୁ ନିଜର ପ୍ରେରଣା ମାନୁଥିବା ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏହି ଅବସରରେ ଭାବବିହ୍ୱଳ ହୋଇଥିଲେ ।

ସେ କହିଥିଲେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଜୀବନରେ ସେ ବାରମ୍ବାର ପରଦାରେ କପି କରୁଛନ୍ତି । କେବଳ ଶାହାରୁଖ ନୁହେଁ ଅନୀଲ କୁମାର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବାସ ଭବନ ଯାଇ ତାଙ୍କର ଶେଷ ଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ମଧ୍ୟ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ବାସଭବନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେ ସାଇରା ବାନୁଙ୍କୁ ସାନ୍ତ୍ୱନା ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସୂଚନା ଦେଇ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଆଜି ମୋର ଭାଇଙ୍କୁ ହରାଇଛି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ସ୍ମୃତିକୁ ହୃଦୟରେ ବଞ୍ଚାଇବି।”

   Related Posts