Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ ବେଚାରା’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସଞ୍ଜନା ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଛାଡ଼ିଦେବେ କି ମୁମ୍ବାଇ ? ଇନ୍ସଟା ପୋଷ୍ଟରେ କହିଲେ…

1/07/2020 at 4:02 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୧/୦୭ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ ‘ଦିଲ ବେଚାରା’ ସଞ୍ଜନା ସାଂଘୀ ବୁଧବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଫେରିଯାଇଛନ୍ତି | ସେ ଇସାରା କରିଛନ୍ତି ଯେ ସମ୍ଭବତଃ ସେ ଆଉ କେବେ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିବେନି | ବିମାନରେ ଚଢିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇନ୍ଟରନ୍ୟାଶନାଲ ଟର୍ମିନାଲ ୨ ରୁ ଲେଖିଥିବା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପୋଷ୍ଟରୁ ଜଣାପଡିଛି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ସମ୍ପର୍କରେ ଯାହା ଶୁଣିଥିଲେ ମୁମ୍ବାଇ ସେମିତି ନୁହେଁ |

ସଞ୍ଜନା ବୁଧବାର ଦିନ ନିଜ ଇନ୍ସଟା ଷ୍ଟୋରୀରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ‘ମୁମ୍ବାଇକୁ ଅନ୍ତିମ ବିଦାୟ | ୪ ମାସ ପରେ ମୁମ୍ବାଇର ଦର୍ଶନ ହୋଇଥିଲା | ମୁଁ ପୁଣି ଯାଉଛି ଦିଲ୍ଲୀ | ମୁମ୍ବାଇର ରାସ୍ତା କିଛି ଅଲଗା ପ୍ରକାର ଲାଗିଲା, ଶୂନଶାନ ଲାଗିଲା | ବୋଧହୁଏ ମୋ ମନରେ ଯେଉଁ ଦୁଃଖ ଅଛି ତାହା ମୋ ଦୃଷ୍ଟିକୁ ବଦଳାଇ ଦେଇଛି | ପୁଣି ଦେଖାହେବ ? ଶୀଘ୍ର ଅଥବା କେବେ ନୁହେଁ |’

୨୦୧୮ ରେ ମି-ଠୁ ଅଭିଯାନରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ଯେ ସଞ୍ଜନା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ସୁଶାନ୍ତ ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରି ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା କଥାବାର୍ତ୍ତାର କିଛି ସ୍କ୍ରିନସର୍ଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ପରେ ସଞ୍ଜନା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଲଗାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ଭୁଲ ବୋଲି କହିଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ସଞ୍ଜନାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି ପୋଲିସ |

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ଦିନ ସଞ୍ଜନା ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭଏସ ମେସେଜ ପୋଷ୍ଟ କରି ‘ଦିଲ ବେଚାରା’ର ଡିଜିଟାଲ ରିଲିଜକୁ ବିରୋଧ ନ କରିବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ଅପିଲ କରିଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଫିଲ୍ମର ପୁରା ଟିମ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଡିଜିଟାଲ ମିଡ଼ିଆରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ବିରୋଧ ନ କରାଯାଉ |

   Related Posts