Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଙ୍ଗଳବାର କଥା ହେବେ ପୁଟିନ୍ ଓ ବାଇଡେନ୍, ୟୁକ୍ରେନ ହେବ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ମାଆର ସାହସ ଆଗରେ ହାରିଲା ବାଘ, ନିଜ ପୁଅକୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଛଡାଇ ଆଣିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୭୯୬ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୨୪୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୟୁକ୍ରେନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଋଷ ! ପୁଟିନଙ୍କ ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୈନ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ-ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହର, ଓମିକ୍ରନ୍ ସାଜିବ ବାହକ : ଦାବି କଲେ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଚାଲିଥିଲା ଧାନ ଚୋରା ଚାଲାଣ, ୨୨୦ ବସ୍ତା ଜବତ କଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ଦୁର୍ବଳ, ଟଳିଲା ବଡ ବିପଦ : ପୁରୀଠୁ ୨୭୦ କିମି ଦୂରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷା, ଧାନ ଫସଲ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ
  • ||

ମାତିଛନ୍ତି ଡିଜିଟାଲ ସୁନ୍ଦରୀ, ସେକ୍ସ ଚାଟିଂ ପରେ ଆସୁଛି ମେସେଜ୍- ‘ଦେଖିଲୁ ତ ୧୦ ହଜାର ଦେ’

13/07/2021 at 11:22 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୩/୦୭:  ଦେଖିଲୁ ତ, କେମିତି ଲାଗିଲା । ହଉ ଏଥର ଦେ ୧୦ ହଜାର । ଦବୁ ନାଁ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବି । ନୟାପଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କୁ  ଏମିତି ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରିଛନ୍ତି ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ । ଏଇ ତଥାକଥିତ ଡିଜିଟାଲ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓ ଚାଟିଂ ଏବେ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଛି ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ । କେବଳ ଇଏ ଜଣେ ନୁହଁନ୍ତି, ଏମିତି କିଛି ଧନୀକ ଯୁବକ, ବ୍ୟବସାୟୀ ଏପରିକି ରାଜନେତା ବି ଏଇ ଡିଜିଟାଲ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ଜାଲରେ ପଡ଼ି କଲବଲ ହେଉଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ଲୋକଲଜ୍ଜା ଭୟରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଉନାହାନ୍ତି ।

କେମିତି ଲୁଟୁଛନ୍ତି

ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହଠାତ୍‌ ଫେସବୁକ୍‌ରେ ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ପାଇଁ ରିକ୍ୟୁଏଷ୍ଟ୍‌ ଆସୁଛି । ଯିଏ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କଲା ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ମେସେଞ୍ଜରରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ମିଠା ମିଠା କଥା ହେଉଛନ୍ତି । ଏପରି ୧୫ରୁ ୨୦ ମିନିଟ ଚାଟ୍‌ କରିବା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ଜିତୁଛନ୍ତି ଡିଜିଟାଲ ସୁନ୍ଦରୀ । ହା୍ୱଟସ୍‌ଆପ୍‌ ନମ୍ବର ନେଉଛନ୍ତି । ନମ୍ବର ପାଇବା ପରେ ସଙ୍ଗେ

ସଙ୍ଗେ ହ୍ୱାଟସ୍‌ଆପରେ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି ଚାଟିଂ । ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧନଗ୍ନ ଫଟୋ ପଠାଉଛନ୍ତି । ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ଯଦି ଲୋକଟି କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛି ତେବେ କଥା ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବାରେ ଫୁରସତ ଦେଉନାହାନ୍ତି ଏଇ ଡିଜିଟାଲ ସୁନ୍ଦରୀ । ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ସେକ୍ସ ଚାଟିଂ । ଏଥିରେ ଯିଏ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଲା ତା ବେଳା ଖରାପ । କିଛି ସମୟ ସେକ୍ସ ଚାଟିଂ ପରେ ସେପଟୁ ହ୍ୱାଟସ୍‌ଆପ୍‌ରୁ ଆସୁଛି ଭିଡିଓ କଲ୍‌ । କଲ୍‌ ରିସିଭ କଲା ମାତ୍ରେ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ନିଜର ପୋଷାକ ଖୋଲି ଦେଉଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ଅପର ପକ୍ଷରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଡ୍ରେସ୍‌ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ସେକ୍ସ ଚାଟିଂରେ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ଯୁବତୀଙ୍କ କଥା ମାନିଗଲେ କଥା ସରିଲା । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ତାର ଭିଡିଓ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ସଟ ରେକର୍ଡିଂ କରିନେଉଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ଦୁଇ ମିନିଟ୍‌ ଏପରି ଭିଡିଓ କଲ୍‌ ପରେ ହଠାତ୍‌ ଫୋନ୍‌ କଟିଯାଉଛି । କିଛି ସମୟ ପରେ  ହ୍ୱାଟସ୍‌ ଆପ୍‌ରେ ମେସେଜ୍‌ ଆସୁଛି । ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦିଅ, ନହେଲେ ସେକ୍ସ ଚାଟ୍‌କୁ ବନ୍ଧୁ ତଥା ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଦେବା ପାଇଁ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି ।  ଏମିତି ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରି  ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟୁଛନ୍ତି ।

ଚାଟିଂ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଲୋକଲଜ୍ୟା ଭୟରେ ଟଙ୍କା ଦେଉଛନ୍ତି । ଥରେ ଟଙ୍କା ନେବା ପରେ ବାରମ୍ବାର ଟଙ୍କା ମାଗୁଛନ୍ତି । ହେଲେ ଥାନାକୁ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ସାହାସ କରୁନାହାନ୍ତି ଠକେଇର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି । ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଏହି ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ଜଣେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ପୁଲିସ ଅଫିସର । ସେ ମଧ୍ୟ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇନଥିଲେ । ଏବେ ରାଜଧାନୀରେ ଏମିତି କିଛି ଡିଜିଟାଲ ସୁନ୍ଦରୀ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇଛନ୍ତି । ଧନି ଯୁବକ, ରାଜନେତା ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀ ସେମାନଙ୍କ ଟାଗେର୍ଟରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଲୋକଲଜ୍ଜା ଭୟରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ହେଉନାହିଁ । ଫଳରେ ପୁଲିସ ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରୁନାହିଁ । ଯାହାର ଫାଇଦା ଉଠାଉଛନ୍ତି ଏଇ ଡିଜିଟାଲ ସୁନ୍ଦରୀମାନେ ।

   Related Posts